آفتاب مهتاب – چرخ و فلک کودک

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

آفتاب مهتاب یا چرخ و فلک کودک یکی از بهترین انتخاب ها برای شهربازی های کوچک و یا مراکز بازی سرپوشیده با ارتفاع بالا هستند. قطعا همه ما در کودکی با این سازه فانتزی و زیبا خاطره های بسیاری را رقم زده ایم و دوران کودکی بسیاری از ما با این محصول گره خورده است. حتی در سال های دور نمونه های دستی و غیر برقی چرخ و فلک آفتاب مهتاب در خیابان های شهر های مختلف وجود داشتند تا همه کودکان در لذت بازی شریک شوند و اما امروزه، این محصول با ظاهری جذاب، فانتزی و نورپردازی حرفه ای مطمئنا کودکان زیادی را به سمت خود جذب می کند.

علاوه بر این باید گفت که این محصول برخلاف چرخ و فلک های بزرگ، فضای کمتری را اشغال می کند،هزینه ی کمتری دارد و همچنین نیاز به فونداسیون ندارد(پرتابل).  چرخ و فلک ها نمادی لاینفک از محصولات شهربازی هستند اما قطعا اجرای این محصول در هر فضایی ممکن نیست.

محصول پیشنهادی : مشاهده مری گراند کودک

چرخ و فلک آفتاب مهتاب در هر کابین ظرفیت برای دو نفر دارد. ارتفاع کلی محصول در بالاترین قسمت ۶ متر و عرض آن نیز برابر با ۶ متر است. توصیه می شود با احتساب فضای مختص به اپراتور یک تا دو متر نیز به عنوان حریم چرخ و فلک از طرفین حفظ شود. تحرک این محصول به وسیله الکترو موتور گیربکس با قدرت ۴ کیلوات یا ۱۴۰۰ دور در دقیقه انجام می شود. با توجه به اهمیت استاندارد در رابطه با خرید سازه های این چنینی توصیه می شود که چرخ و فلک آفتاب مهتاب حتما با پلاک استاندارد خریداری شود. تعداد بازو ها و کابین ها در محاسبات دستگاه و استاندارد آن تاثیر گزار است و حداقل و حداکثرها باید توجه گردد.

کودکان می توانند با این محصول با اطمینان خاطر به آسمان اوج گرفته و دوباره به زمین برگردند. رده سنی توصیه شده برای این سازه بزرگ ۶تا ۱۴ سال است و استفاده افراد بزرگتر ممکن است خطر آفرین باشد. این محصول برای شهربازی های سرپوشیده، روباز و مراکز تجاری بزرگ قابل استفاده است و بازگشت سرمایه بالایی خواهد داشت.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

ظرفیت


ارتفاع

تعداد کابین

6-5

فعال سازی

سیستم متحرک

الکترو موتور گیربکس

موتور

4کیلوات- 1400 دور در دقیقه

رنگ بندی

ابعاد600 × 600 × 600 cm

ارسال دیدگاه

avatar