سرسره تک برج

(دیدگاه 1 کاربر)

سرسره بازی از فعالیت های مورد علاقه کودکان است، این بازی هیجان انگیز سبب می شود تا تمامی جسم و مغز کودک درگیر شده و تقویت شوند، برای مثال بالا رفتن از پله ها و یا دیواره های صخره ای برای رسیدن به سرخور باعث تقویت عضلات دست و پای کودک می شود. از گذشته سرسره ها روند تکاملی طولانی را برای افزایش امنیت و کیفیت برای بازی کودکان طی کرده اند؛ هیچکدام از ما هنوز داغی سرخور های فلزی را در گرمای تابستان فراموش نکرده ایم؛ با این حال و با وجود آن گرمای زیاد، باز هم برای رفتن به پارک ها و بازی با آن سرسره ها به مادرمان اصرار می کردیم.

اما با گذشت زمان سرسره های سنگین و بزرگ فلزی جای خود را به سرسره های پلی اتیلنی و رنگارنگ دادند که امروزه در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند. سرسره تک برج  از محصولات پلی اتیلنی بازی سازان در ابعاد 120x160x150 سانتی متر تولید شده و در دو مدل عرضه می شود. این محصول در حقیقت برجک های سرسره دو برج بصورت جداگانه است و همانطور که در تصاویر می بینید یکی از این دو مدل به حالت طبقه دار تولید می شود که از طریق طبقه می توان از سرسره استفاده کرد و نوع دیگر در برجک خود دارای یک فضای کوچک بازیست. که شما بسته به نیاز و علاقه می توانید هرکدام از دو مدل را سفارش دهید.

این محصول بصورت بسته بندی برای مشتریان ارسال می شود پس نیاز است که بعد از تحویل آن را سرهم کنید، این کار به آسانی و با توجه به پازلی بودن دیواره ها قابل انجام است. همچنین فضایی که برای این محصول در نظر گرفته می شود باید حداقل ۲.۵ در ۱ متر و ارتفاع آن نیز ۱.۶ متر باشد.

این محصول جذاب برای خانه های بازی، مهد ها و دیگر مراکز مرتبط با کودک و درمان های حرکتی می تواند مناسب باشد.

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

لحظه ای به رفتن به زمین بازی به عنوان یک کودک فکر کنید. دیدن سرسره و شنیدن خنده های کودکان خوشحال را که بر روی سرسره بازی می کنند، به یاد آورید.

انتظار خود را از بالا رفتن از سرسره و حیرت از رفتن به بالاترین نقطه آن را به خاطر آورید. هیجان شتاب گرفتن در مسیر فرود از سرسره تنها برای رسیدن به انتهای آن و تمایل برای انجام دوباره این کار را به یاد آورید. درحالیکه ممکن است لذت بردن از سرسره تنها لحظه ای باشد، اما امروزه ساختارهای این زمین های بازی، به شکل گسترده ای شناخته شده هستند.

سرسره ها به دلیل مزایای بیشماری که برای رشد و نمو کودکان دارند، در گذر زمان ثابت و پابرجا بوده اند.

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

شما به عنوان یک بزرگسال، نشاط و شادمانی سرسره های زمین بازی را به یاد آورید. آیا می دانید که سرسره ها مزایای بیشماری از جمله مزایای فیزیولوژیکی و جامعه شناختی دارند؟ این مزایا، در طول فرآیند رشد یک کودک، از تجربه های حسی در میان کودکان تا مهارت های اجتماعی در حال رشد در میان کودکان کوچکتر، گسترده شده است.

محصول پیشنهادی : مشاهده انواع سرسره ها

یادگیری آگاهی و هماهنگی فضایی

حرکت ‌شناسی استفاده از یک سرسره در بسیاری از مناطق مشخص شده است. رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند.

آنها همچنین باید بتوانند رو به جلو فکر کنند و هنگام قراردادن پاهایشان به سمت انتهای سرسره، تصمیم بگیرند. تمام این حرکات به قوی تر شدن قسمتی از مغز کمک می کند که برای پردازش های ریاضی، یادگیری مسیرها و ترتیب حروف در نوشتن از آن استفاده می شود.

مزایای فیزیولوژیکی

بسیاری از متخصصان بر پروردن یک انگیزه ذاتی یا درونی برای انجام یک کار تاکید می کنند. استفاده از سرسره، نمونه ای از فعالیت کودکی است که ذاتا برای بازی با آن انگیزه دارد.

کودک به عمل سُر خوردن به عنوان یک تمرین نگاه نمی کند بلکه به آن به عنوان بازی می نگرد. آنها با شادی استفاده از سرسره به دلیل هجوم آدرنالینی که به وسیله سیستم کیسه ای ارزیابی می شود، انگیزه می یابند. مزایای فیزیکی شامل افزایش قدرت، سیستم قلبی عروقی سالم و قوی تر شدن ماهیچه های ضعیف، است.

رشد مهارت های اجتماعی

هنگامی که چند کودک از سرسره استفاده می کنند، محیط رشد زیادی برای مهارت های اجتماعی مثبت وجود دارد. کودکان باید بیاموزند تا با یکدیگر بازی کنند، شریک شوند و نوبت را رعایت کنند. کودکان باید همچنین توانایی های رشدی متفاوت خود نسبت به سایر کودکان را بشناسند زیرا این کار به ایجاد صبر و تحمل در آنها کمک می کند. کودکان علاوه بر این فرصت گسترش روابط دوستانه و افزایش مهارت های ارتباطی را خواهند داشت.

حالا اگر کودکی را در حین سرسره بازی دیدید، در مورد تمام عوامل درک نشده که در رشد کودک سهیم است، فکر کنید. سرسره یک بازی مفرح و تجربه ای خاطره انگیز است، اما در عین حال یک عامل کمکی در رشد فیزیکی و جامعه شناختی کودک نیز به شمار می رود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

سرسره

نیاز به سرهم بندی

دارد

رنگ بندی

ابعاد150 × 120 × 160 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
جاسم Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
جاسم
مهمان
جاسم
امتیاز به این محصول :
     

این سرسره بازی جزو محبوبترین هاست بین خانه های بازی