کرم ابریشم تعادلی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی زرد سبز صورتی قرمز نارنجی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

قطعا شما هم در مراکز بازی کودکانی را دیده اید که بر روی محصولات گهواره ای یا راکر ها در حال بازی هستند؛ این محصولات کمابیش در تمامی خانه های بازی و مهد ها دیده می شوند چرا که با داشتن مدل های متنوع و رنگ بندی های زیبا کودکان زیادی را به  سمت خود جذب می کنند.
تا به حال به اینکه بر روی یک کرم سواری کنید فکر کرده اید؟ قطعا پیشنهاد هیجان انگیزی خواهد بود؛ کودکان علاقه ی زیادی به تجربه چیزهای جدید و تعامل با محیط دارند و همین حس سبب می شود تا مدل های مختلف محصولات گهواره ای طراحی و تولید شوند.

محصول پيشنهادي : الاکلنگ خرچنگ

کرم ابریشم تعادلی با ابعاد 70cm × 31cm ×43cm ، برای کودکان پیش از دبستان مناسب است؛ حرکات گهواره ای این محصول برای کودکان تداعی کننده ی حرکات جنین است و در ناخودآگاه کودک احساس آرامش را ایجاد می کند. لازم به ذکر است که استفاده از این محصول تنها بصورت تک نفره بوده و دسته هایی ک در دوطرف آن تعبیه شده باعث می شود تا کودک راحت تر با آن حرکت کند. همچنین بدنه ی یک تکه ی این محصول هیچ بخش برنده و یا زائده ای نداشته و برای کودک ایمن است.

در آخر نیز باید گفت که مربیان و والدین می توانند از این محصولات پلی اتیلنی برای اهداف آموزشی استفاده کرده و ویژگی های حیوانات مختلف را به کودکان آموزش دهند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ظرفیت

وسایل همراه

رنگ بندی


ابعاد70 × 31 × 43 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
hero_man Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
hero_man
مهمان
hero_man
امتیاز به این محصول :
     

rang haye in mahsol mojode?

Call Now Button