تاب کودک سرندیپیتی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

تاب سواری از لذت بخش ترین بازی های دوران کودکی ست که حتی وقتی بزرگ می شویم گاهی دلمان برای تاب خوردن و خوردن باد توی صورتمان تنگ می شود. حتما به یاد دارید که در روز های تعطیل پدران ما از درخت های بزرگ بالا می رفتند تا تاب های دست ساز را به آن ها وصل کنند تا مارا ساعتی سرگرم کنند. همچنین تاب های پارکی فلزی که در گرمای تابستان باعث می شد تا گرمی هوا را فراموش کنیم و با آن ها بازی کنیم.

کودکان امروز نیز مثل ما عاشق بازی های این چنینی هستند و دوست دارند تاب خوردن را تجربه کنند اما با گسترش فضاهای سرپوشیده بازی خانواده ها ترجیح می دهند تا کودکان خود را به این گونه فضاها ببرند. تاب سرندیپیتی یک تاب کودک پلی اتیلنی است که برای این نوع فضاها مناسب است.

محصول پیشنهادی : مشاهده تاب کودک دلقک

این تاب برای کودکان سنین پیش از دبستان بویژه تا۲۵ کیلوگرم مناسب بوده و با داشتن تسمه های پارچه ای که نقش کمربند ایمنی را ایفا می کنند، امنیت و آرامش کودک تامین می شود. ابعاد این تاب ۱۲۷×۱۲۷×۷۷ سانتی متر است و ظرفیت بازی یک کودک را دارد.

ظاهر جذاب این تاب صورتی از شخصیت نوستالژیک سرندیپیتی از انیمیشن جزیره ی ناشناخته الهام گرفته است و می تواند به خوبی کودکان را جذب خود کند. همچنین از مزایای این تاب نسبت به مدل های مشابه، قابلیت تنظیم ارتفاع در سه ارتفاع متفاوت است.

گفتنی است که این تاب پس از خرید نیاز به سرهم بندی دارد اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که این کار به راحتی و با توجه به دستورالعمل درج شده بر روی بسته بندی قابل انجام خواهد بود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ظرفیت

تحمل وزن

نیاز به سرهم بندی

دارد

رنگ بندی

موارد دیگر

-قابلیت تنظیم ارتفاع
-تسمه های نگه دارنده و ایمنی

ابعاد127 × 77 × 127 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
andy Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
andy
مهمان
andy
امتیاز به این محصول :
     

How can i work with your’s company