کشتی صبا

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

بازی نور و رنگ و صدا، همه مارا به یاد شهربازی می اندازند. پشمک های چوبی و دنیای بادکنک های رنگی، همه و همه یک دنیای شهربازی هستند. شهربازی ها از گسترده ترین و بزرگترین مراکز تفریحی هستند که به دو دسته ی سرپوشیده و سرباز تقسیم می شوند. وسایل بازی شهربازی نیز می توانند برای هر کدام از این دو دسته متفاوت باشند اما در برخی موارد این محصولات قابل استفاده در هر دو دسته بندی هستند.

کشتی صبا نیز از جمله این محصولات است که در هر دو نوع شهربازی روباز و سرپوشیده دیده می شود اما عمدتا این محصول برای مراکز بازی روباز به کار می رود، چرا که ابعاد و وزن بالای آن، به علاوه ی ارتفاع مورد نیاز این محصول، در کنار هم کشتی صبا را برای شهربازی های سرپوشیده غیرمناسب می کند.

اما باید توجه داشت که نمونه های کوچکتر این محصول و مدل های ۱۲ نفره و کمتر، در فضای سرپوشیده قابل استفاده بوده و نیاز به فونداسیون نیز ندارد. اما در نمونه های با ظرفیت بالاتر که وزن محصول نیز بالا می رود، پیش از ساخت محصول نیاز به اجرای فونداسیون و زیر سازی ست که این محصول را برای شهربازی سرپوشیده نامناسب می کند.

مشخصاتی که در زیر ذکر شده است برای مدل ۱۲ نفره این محصول بوده و برای اطلاعات بیشتر در رابطه با دیگر ظرفیت ها تماس حاصل بفرمایید.

این نمونه کشتی صبا که هم در شهربازی های روباز و هم شهربازی های سرپوشیده کاربرد دارد در ارتفاع ۳۸۰ سانتی متری ساخته می شود؛ این موضوع باعث می شود تا کشتی صبا ۱۲ نفره بتواند در مکان های سرپوشیده با ارتفاع سقف ۴متر به بالا نیز قابل استفاده باشد.

عرض این کشتی ۲۲۰ سانتی متر است که با توجه به نرده کشی ها و راه پله این عرض به ۳۰۰ سانتی متر افزایش می یابد. همچنین باید گفت که طول این محصول ۶۰۰ سانتی متر است.

این کشتی صبا از سیستم سنوماتیک بهره می برد که از ایمنی بالایی برخوردار است همچنین موتور این محصول از نوع سه فاز با قدرت دو اسب بخار است.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

موتور

2 اسب بخار

برق مورد نیاز

سه فاز

ویژگی های اضافه

سیستم سنوماتیک

ظرفیت
ابعاد600 × 300 × 380 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
hesam_mororviti Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
hesam_mororviti
مهمان
hesam_mororviti
امتیاز به این محصول :
     

این محصول رو در ابعاد مختلف تولید می کنید؟