ایرهاکی Liona-s

محصول موجود است توکلیان

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

در سال ۱۹۶۹ در کشور آمریکا تحقیقات برای ساخت بازی رو میزی با سطحی بدون اصطکاک کلید خورد، چند سال بعد یعنی در سال ۱۹۷۲ این محصول با نام تجاری ایرهاکی در اختیار عموم مردم قرار گرفت و امروزه در ابعاد و اشکال متنوعی طراحی و تولید می شود.

همانطور که گفته شد این محصول از قوانین فیزیک و اصطکاک پیروی می کند و یک موتور دمنده در زیر رویه ی میز سبب می شود تا یک لایه هوا بر روی میز ایجاد شود؛ این لایه هوا باعث می شود تا سطح میز با کمترین اصطکاک برای بازی آماده شود.

محصول پیشنهادی : مشاهده تمام ایرهاکی ها

برای انجام بازی نیاز به دو دسته و یک دیسک دارید، در دو سمت میز دو شکاف تعبیه شده که فرد باید با کمک دسته خود از افتادن دیسک به درون شکاف سمت خود جلوگیری کند. دیسک مخصوص بر روی جریان هوا سوار شده و با بیشترین سرعت در میز به حرکت در می آید.

میز ایرهاکی لیونا مدل اس از سری بازی های ورزشی – رو میزی بازی سازان است که در ابعاد ۱۳۰×۱۹۰×۷۵ سانتی متر تولید می شود، این محصول از جنس MDF با کیفیت ساخته شده و یک لایه طلق مخصوص بر روی صفحه آن، باعث شده تا اصطکاک با توپ و یا دسته ها چندین برابر کاهش یابد.

جنس رویه این محصول هم از MDF صیغل خورده است؛ با این تفاوت که حفره های ریزی برای ورود هوا به سطح میز را داراست. همچنین با استفاده از این محصول تعداد گل ها را فراموش نخواهید کرد چرا که دارای گل شمار و تایمر با قابلیت تنظیم است.

وجه تمایز این محصول با مدل لیونا، صفحه ی رویه چاپی و طرح دار آن است. این میز با توجه به سلیقه و انتخاب شما با سه شیوه فعال سازی، دستی، ریموت دار و ژتون خور عرضه می شود. همچنین لازم به ذکر است که پس از خرید، این محصول نیاز به سرهم بندی دارد چرا که پایه ها و صفحه ی نمایشگر LED بصورت جداگانه بر روی محصول سوار می شوند و در درون هر بسته بندی دو عدد توپ یا دیسک مخصوص و دو دسته بازی بصورت پیش فرض وجود دارد.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ارتفاع

جنس رویه


فعال سازیوسایل همراه


نیاز به سرهم بندی

دارد

نورپردازی

رنگ بندی

ابعاد190 × 130 × 75 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
قلی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
قلی
مهمان
قلی
امتیاز به این محصول :
     

عاااللیییی