تکان دهنده ی جیپ

استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی قرمز
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

یکی از شوق و ذوق های ما در دوران کودکی نشستن و بازی بر روی ماشین ها و اسب هایی بود که در مقابل مغازه ها برای جلب مشتری گذاشته شده بودند. این لذت کوتاه در آن سن، با بهای ناچیزی که داشت، حسی مانند رسیدن یک عاشق به معشوق را داشت.
اکثر ما در خاطراتمان رویای رانندگی با خودرو هایی لوکس و یا سواری با اسب هایی چموش را داشته ایم؛ کودکان این دوره و زمانه نیز از این آرزو ها مستتثنا نیستند و هنوز خیلی از آن ها چنین رویاهایی را در ذهن خود می پرورانند.

محصول پيشنهادي : تکان دهنده موتور مسابقه

بازی با این محصولات که این روز ها آن ها را با نام تکان دهنده می شناسیم، هنوز هم برای کودکان جذاب است و آن ها را به سمت آرزو ها و رویاهای دور و درازشان می برد؛ همچنین با توجه به استقبال زیاد از این دست محصولات، امروزه آن ها را در مراکز بازی و شهربازی نیز به طور گسترده می بینیم.

تکان دهنده های شرکت بازی سازان، امروزه در ابعاد و شکل های مختلف با جنس های گوناگون ( چینی، فایبرگلاس و پلاستیکی) تولید شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند؛ تکان دهنده ی جیپ  از این دست محصولات است که در ابعاد 115×70 بر روی یک شاسی فلزی مستحکم، تحمل وزن تا80 کیلوگرم را دارد؛ همچنین به علت داشتن دو فضای مجزا برای نشستن کودکان این محصول می تواند بصورت دو نفره مورد استفاده قرار گیرد.

در آخر باید گفت که این محصول می تواند با نور پردازی مورد علاقه شما، اعم از ریسه ای، LED و یا لامپ های بزرگ شهربازی تزیین و نور پردازی شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ابعاد بدنه

ابعاد شاسی

ظرفیت

نورپردازیفعال سازی

رنگ بندی


ارسال دیدگاه

avatar
Call Now Button