ماشین کوبنده

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

محصولات شهربازی تنوع زیادی دارند و محصولات آن ها بطور کلی به دو دسته ی شهربازی روباز و سرپوشیده تقسیم می شود. این تقسیم بندی باعث می شود تا محصولاتی را که نیاز به فونداسیون های عمیق دارند و یا از وزن بالایی برخوردارند نتوان در شهربازی سرپوشیده استفاده کرد. اما خبر خوب آن که برخی از محصولات شهربازی روباز با اجرای تهمیداتی قابل احداث در فضای سرپوشیده نیز هستند. یکی از این محصولات پیست ماشین کوبنده و خودرو های آن است.

پیست ماشین کوبنده از جذاب ترین محصولات شهربازی هاست که در اغلب شهربازی های روباز و سرپوشیده موجود است. این محصول با نورپردازی ها و حرکت های زیاد نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. کمااینکه از گستره سنی وسیعی برخوردار است و کودکان می توانند با والدین ، یا خواهر و برادرانشان برای بازی با این محصول بلیت تهیه کنند. این محصول در دو دسته ی برق از سقف و برق از کف تقسیم بندی می شود که بر حسب انتخاب و نیاز مشتری اجرا می شود.

مطابق استاندارد ها فضای لازم برای هر خودرو در پیست ماشین کوبنده بطور حداقل باید ۱۷ تا۲۲ متر مربع در نظر گرفته شود.

برق از سقف

در این نوع پیست، ماشین ها دارای آنتن هستند و برق کشی پیست از طریق توری در سقف پیست اجرایی می شود. همچنین کف این پیست با ورق ۵ میلی متر کلاف کشیده شده پوشیده می شود.علاوه بر آن برای ایمنی بیشتر برق کشی دور تا دور پیست الزامی است. سرعت هر خودرو بطور میانگین ۸-۱۲ کیلومتر بر ساعت است و ابعاد تقریبی هر ماشین ۲۰۰×۹۰ سانتی متر است که ظرفیتی معادل دونفر را در اختیار کاربر قرار می دهد.

برق از کف

این نوع خود به دو صورت جوش و پرتابل قابل اجراست. برق مصرفی این پیست از کنتر ذخیره می شود که ۲۲۰ ولت می باشد. چناچه پیست بخواهد در طبقات مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی شود حتما باید زیر شاسی کشی های پیست، فنر هایی با قطر ۷ سانتی متر کار شود تا از انتقال ضربه به سقف طبقه پایین جلوگیری شود همچنین این فنر ها وزن صفحات سنگین پیست را تحمل خواهند کرد. توجه داشته باشید که در پیست روباز، اجرای این فنر ها لزومی ندارد. همچنین اگر پیست در فضای باز اجرا می شود بایستی سقف پیست به فاصله ۱۳۰ سانتی متر تا لبه ی پیست پیش روی داشته باشد. در مناطقی مانند شمال کشور که رطوبت هوا بالاست توصیه می شود تا از پیست جوشی با ورق ۶ میلی متر فولاد مبارکه استفاده کنید. زیر سازی این کار بصورت قوطی های آلومینیومی ست که به اندازه ۲۵ سانتی متر در زیر پیست شاسی کشی خواهد شد.

جوش

در این نوع از پیست ماشین کوبنده صفحات بصورت ۱×۱ و ۲×۱ کنار یک دیگر قرار گرفته و به یک دیگر با جوش وصل می شوند. صفحه رویی آهن می تواند از قطر های ۳میلی متری،۴ میلی متری و ۶میلی متری ساخته شود اما بصورت عمده از قطر ۳میلی متر استفاده می شود. بین دو طرف صفحه نیز چوب ام دی اف به ضخامت ۲۹ یا ۳۲ میلی متر قرار می گیرد.

پرتابل

در این نوع از پیست صفحات بصورت یک تکه پیچ و مهره شده و روی زیر ساخت قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که در سازه جوشی چنانچه به پیست دست بزنید به دلیل وجود لایه ام دی اف برق را حس نمی کنید اما در مدل پرتابل جریان برق احساس می شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس رویه

رده سنی

ظرفیت

انواع

جوش
پرتابل

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
میراث Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
میراث
مهمان
میراث
امتیاز به این محصول :
     

.