فوت اسپید کودک

(دیدگاه 2 کاربر)

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

محصولات متفاوت می توانند فضای بازی شما را از یک مرکز بازی معمولی به یک مرکز تخصصی و خاص تبدیل کند. بازی سازان با توجه به سلیقه مشتریان خود هرساله محصولاتی جدید و مدرن را به سبد کالایی خود اضافه می کند. فوت اسپید از این محصولات مهیج است.

فوت اسپید بازی پرتحرک و با هیجان است که با دو سناریو تعداد ضربه و یا زمان قابل تنظیم است. نحوه بازی این محصول کاملا مشابه هند اسپید است اما با این تفاوت که همانطور که از نامش پیداست برای بازی با فوت اسپید باید به پاهایتان اطمینان کنید.

محصول پیشنهادی : مشاهده فوتبال دستی ساده

کاربر باید در زمان تعیین شده بیشترین ضربه را به چراغ های روشن شده بزند و یا اگر از سناریو ضربه استفاده می کنید کاربر باید به حدنصاب ضربات برسد تا پیروز شود. بدنه مقاوم و مستحکم این فوت اسپید – با توجه به کارایی آن- باعث شده تا تحمل وزن بالای ۱۰۰ کیلوگرم را پیدا کند.

تنظیمات این دستگاه از طریق گوینده سخن گوی این فوت اسپید امکان پذیر است و شما می توانید از این طریق سناریو خود را انتخاب کنید. با توجه به موارد ذکر شده و تحمل وزن بالای این دستگاه به علاوه ی پایه های مسحکم و ثابت از رده سنی ۴ سال به بالابرخوردار است. فوت اسپید بازی سازان ظرفیت بازی یک الی دو نفر را برای بازی دارد و برای فعال سازی آن می توانید از ریموت یا سیستم اتوماسیون بهره ببرید.

نور پردازی خیره کننده این محصول به همراه رنگ بندی و تم های موسیقی آن سبب شده تا این فوت اسپید برای خانه های بازی و شهربازی ها و دیگر مراکز کودک بسیار مناسب به نظر برسد.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

اطلاعات بیشتر

صفحه نمایش
قابلیت چند لمسی

متغیرها
جنس

جنس رویه

رده سنی

تحمل وزن

نورپردازی

ظرفیت

فعال سازی


رنگ بندی

ابعاد181 × 91 × 21 cm

2
ارسال دیدگاه

avatar
2 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
2 نویسنده دیدگاه
مجتبیمیثم عبدی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
میثم عبدی
مهمان
میثم عبدی
امتیاز به این محصول :
     

این محصول چطور نصب میشه؟

مجتبی
مهمان
مجتبی
امتیاز به این محصول :
     

عالیه