توضیحات

تونل گربه فومی یک سازه فومی تونلی جذاب و چهار تکه با رنگ بندی متنوع است. سافت پلی ها یا محصولات فومی از ایمن ترین تولیدات صنعت تفریحات به شمار می روند. این اشکال ساختار مدرن تری به مراکز تفریحی کودک داده اند و خلاقیت و استعداد بسیاری از کودکان را شکوفا کرده اند. در سال های اخیر در کشور های مختلف مراکزی تحت عناوینی چون شهر فومی، بازی و سلامتی و حتی برخی مراکز ورزشی رو به تهیه و ساخت فضایی فومی برای کودکان کرده اند؛ چرا که این نوع محصول از ایمنی بالاتری نسبت به دیگر موارد مشابه برخوردار است.

به همین دلیل، بویژه به دلیل حساسیت بالای صنعت تفریحات کودکان و این رده سنی، محصولاتی که برای این سنین تولید می شوند باید با تمامی اصول استاندارد و سلامت مطابق باشند. یکی از آیتم هایی که در این موارد بررسی می شود، آسیب نرسیدن به کودک در زمان برخورد محصول با وی است. از همین رو احجام فومی بازی سازان بدون هیچ گونه چارچوب فلزی و یا چوبی ساخته می شوند. این موضوع علاوه بر کاهش آسیب پذیری کودکان در وزن کالا نیز تاثیر بسزایی داشته و حمل و نقل آن را آسان می کند.

انسجام سازه بدون چارچوب چالش بزرگی است که ما به کمک مواد اولیه مرغوب و دانش بروز آن را حل کرده ایم. فوم سرد راهکاری است که در درون این محصولات به عنوان متریال داخلی استفاده می شود. فوم سرد قابلیت های ویژه ای دارد که آن را برای تولید مبلمان و صنعت تفریحات مناسب کرده است. وزن پایین، مموری فوم، انسجام و چگالی بالا در کنار قابلیت ارتجاعی فوق العاده این ماده را بسیار مناسب تولید اشکال فومی کودک کرده است. قابل ذکر است که تولید کنندگان صنعت مبلمان محصولات ساخته شده با فوم سرد را بیش از ده سال گارانتی می کنند.

در حقیقت تماس و ارتباط کودکان بیش از هرچیز با روکش یا رویه این محصولات است از همین رو باید در انتخاب جنس این روکش دقت کرد تا برای کودکان مضر یا آسیب زننده نباشد همچنین به مقدار کافی دوام و عمر داشته باشد. ما در کالای تولیدی خود از چرم ضد حساسیت با دوخت از داخل استفاده می کنیم تا هیچ لبه یا بخش تیزی در محصول نباشد که موجب آزار کودکان شود. این چرم به راحتی و با کمک یک حوله نرم و اسپری نظافت می شود. رنگ بندی متنوع و جذاب آن نیز دست ما را در تولید محصولات رنگارنگ و سفارشی با توجه به سلیقه مشتریان باز گذاشته است.

تونل گربه فومی با ابعاد ۱۲۰ × ۸۰ × ۸۰ سانتی متر، از بسیاری جهات مشابه تونل هزارپا پلی اتیلنی است اما ساختار پازلی آن بسیار راحت تر از انواع پلاستیکی جدا می شود و این مسئله سبب می شود تا چینش آن کاملا بر طبق سلیقه کودکان باشد. اجزای اصلی این شکل ۴ قطعه تونلی است که در کنار هم و یا بصورت فاصله دار می تواند مانع خوبی برای محک زدن کودکان باشد. این سازه خود به تنهایی برای کودکان جذاب است اما قرار گرفتن آن در کنار دیگر محصولات فومی می تواند یک مجموعه ماجراجویانه فومی را در اختیار کودکان و مربیان قرار دهد تا بتوانند مسابقات و بازی های بسیاری را تا ساعت ها با این محصول انجام دهند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..