سرسره خرسی

(دیدگاه 2 کاربر)

یکی از بازی های مورد علاقه کودکان از گذشته تا به کنون تاب و سرسره بازی است؛ سرسره های فلزی پارکی را به یاد دارید؟ زمانی که در هوای گرم تابستان روی سرخور آن که بخاطر گرمای هوا داغ شده بود، می نشستیم و فارغ از حال دنیا بازی می کردیم. اما این روز ها داستان فرق می کند. سرسره های پلی اتیلنی جایگزین سرسره های بزرگ پارکی شده اند و توانسته اند جای خود را حتی در خانه های کوچک نیز باز کنند.

یکی از معروفترین سرسره های پلی اتیلنی بازی سازان، سرسره خرسی است که با رنگ بندی و طراحی جذاب، کودکان را به بازی تشویق می کند. با توجه به آن که کودکان امروز کم تحرک شده اند و این یک عامل مضر برای آن ها به شمار می آید، درکنار این محصول یک سبد بسکتبال طراحی شده تا کودکان بیشتری را به چالش بکشد و از آن ها بخواهد تا تحرک بیشتری داشته باشند. ابعاد این سرسره جذاب سه پله،  ۱۷۴x۸۹x۱۱۰ سانتی متر است و می تواند تا وزن 50 کیلوگرم را تحمل کند.

از نکات مهم دیگر برای این محصول، نیاز آن به سرهم بندی پس از خرید است اما جای هیچگونه نگرانی نیست چرا که این امر به راحتی و با استفاده از پیچ های جذابی که در بسته بندی وجود دارد قابل انجام است. طول سرخور این محصول 95 سانتی متر است که برای سنین پیش از دبستان مناسب به نظر می رسد. این محصول در خانه های بازی، مهد های کودک و حتی در خانه قابل استفاده است و در هر جایگاهی وظیفه ی خود، یعنی سرگرم کردن کودکان را انجام خواهد داد.

استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی بنفش سبز
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

لحظه ای به رفتن به زمین بازی به عنوان یک کودک فکر کنید. دیدن سرسره و شنیدن خنده های کودکان خوشحال را که بر روی سرسره بازی می کنند، به یاد آورید. انتظار خود را از بالا رفتن از سرسره و حیرت از رفتن به بالاترین نقطه آن را به خاطر آورید. هیجان شتاب گرفتن در مسیر فرود از سرسره تنها برای رسیدن به انتهای آن و تمایل برای انجام دوباره این کار را به یاد آورید.

درحالیکه ممکن است لذت بردن از سرسره تنها لحظه ای باشد، اما امروزه ساختارهای این زمین های بازی، به شکل گسترده ای شناخته شده هستند. سرسره ها به دلیل مزایای بیشماری که برای رشد و نمو کودکان دارند، در گذر زمان ثابت و پابرجا بوده اند.

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

شما به عنوان یک بزرگسال، نشاط و شادمانی سرسره های زمین بازی را به یاد آورید. آیا می دانید که سرسره ها مزایای بیشماری از جمله مزایای فیزیولوژیکی و جامعه شناختی دارند؟ این مزایا، در طول فرآیند رشد یک کودک، از تجربه های حسی در میان کودکان تا مهارت های اجتماعی در حال رشد در میان کودکان کوچکتر، گسترده شده است.

یادگیری آگاهی و هماهنگی فضایی

حرکت ‌شناسی استفاده از یک سرسره در بسیاری از مناطق مشخص شده است. رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند.

آنها همچنین باید بتوانند رو به جلو فکر کنند و هنگام قراردادن پاهایشان به سمت انتهای سرسره، تصمیم بگیرند. تمام این حرکات به قوی تر شدن قسمتی از مغز کمک می کند که برای پردازش های ریاضی، یادگیری مسیرها و ترتیب حروف در نوشتن از آن استفاده می شود.

محصول پيشنهادي : مشاهده سرسره طرح موز

مزایای فیزیولوژیکی

بسیاری از متخصصان بر پروردن یک انگیزه ذاتی یا درونی برای انجام یک کار تاکید می کنند. استفاده از سرسره، نمونه ای از فعالیت کودکی است که ذاتا برای بازی با آن انگیزه دارد. کودک به عمل سُر خوردن به عنوان یک تمرین نگاه نمی کند بلکه به آن به عنوان بازی می نگرد.

آنها با شادی استفاده از سرسره به دلیل هجوم آدرنالینی که به وسیله سیستم کیسه ای ارزیابی می شود، انگیزه می یابند. مزایای فیزیکی شامل افزایش قدرت، سیستم قلبی عروقی سالم و قوی تر شدن ماهیچه های ضعیف، است.

رشد مهارت های اجتماعی

هنگامی که چند کودک از سرسره استفاده می کنند، محیط رشد زیادی برای مهارت های اجتماعی مثبت وجود دارد. کودکان باید بیاموزند تا با یکدیگر بازی کنند، شریک شوند و نوبت را رعایت کنند. کودکان باید همچنین توانایی های رشدی متفاوت خود نسبت به سایر کودکان را بشناسند زیرا این کار به ایجاد صبر و تحمل در آنها کمک می کند.

کودکان علاوه بر این فرصت گسترش روابط دوستانه و افزایش مهارت های ارتباطی را خواهند داشت.

حالا اگر کودکی را در حین سرسره بازی دیدید، در مورد تمام عوامل درک نشده که در رشد کودک سهیم است، فکر کنید. سرسره یک بازی مفرح و تجربه ای خاطره انگیز است، اما در عین حال یک عامل کمکی در رشد فیزیکی و جامعه شناختی کودک نیز به شمار می رود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

پله

طول سرسره

سبد بسکتبال

رنگ بندیابعاد174 × 89 × 110 cm

3
ارسال دیدگاه

avatar
2 نظرات
1 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
3 نویسنده دیدگاه
جاسمmtavakolianrسحر Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
سحر
مهمان
سحر

قیمتش؟

mtavakolianr
مهمان
mtavakolianr

اطلاعات مورد نظر به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جاسم
مهمان
جاسم
امتیاز به این محصول :
     

ممنون

Call Now Button