میز فوتبال دستی سه کاره

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

داشتن محصولاتی با کاربری چندگانه همیشه یکی از ایده آل ها برای صاحبان کسب و کار با فضای کم به شمار می رود. با داشتن محصولاتی که چندین قابلیت را در کنار هم داشته باشند می توانید از فضای خود بصورت کاملا بهینه استفاده کرده و از هدر رفتن منابع نیز جلوگیری کنید. میز سه کاره بازی سازان با این هدف برای فضای شما طراحی شده است. این محصول با داشتن سه بازی جذاب رو میزی در کنار هم یک گزینه متفاوت برای سرمایه گذاران به شمار می رود.

محصول پیشنهادی : مشاهده فوتبال دستی ساده

میز سه کاره در ابعاد۱۱۰×۶۰ و با ارتفاع ۹۰ سانتی متری مناسب مراکز بازی از سنین ۵ سال تا ۱۰ سال بوده و در خانه های بازی، مهد های کودک و شهربازی های سرپوشیده کاربرد دارد. میز فوتبال دستی سه کاره دارای سه بازی جذاب، ایرهاکی، فوتبال دستی و میز بیلیارد است که با استاندارد های هرسه بازی مطابقت دارد. برای انتخاب هر بازی باید قفل ها و گیره های میز را رها کرد میز مورد نظر را به سمت بالا چرخانده و با گیره ها آن را ثابت کرد. با این کار میز برای انجام یک بازی دیگر آماده می شود.

به همراه این محصول تمام لوازم مورد نیاز برای هر سه بازی نیز ارائه خواهد شد و نکته دیگر آنکه برای شروع این میز نیاز به سرهم بندی دارد.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ارتفاع

ظرفیت

وسایل همراه


رنگ بندی

ابعاد110 × 60 × 90 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
عبد الله Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
عبد الله
مهمان
عبد الله
امتیاز به این محصول :
     

.