ست فومی یازده تکه کودک کد۴

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

ست فومی یازده تکه کد ۴ از سری مجموعه های فومی بازی سازان یک مجموعه خلاقانه و جذاب برای کودکان است. کودکان نیاز دارند تا خلاقیت خود را توسعه دهند از این رو وظیفه مراکز بازی و توسعه دهندگان صنعت تفریحات تولید محصولاتی باکیفیت برای کشف استعداد ها و شکوفایی خلاقیت کودکان است. محصولات فومی یا سافت پلی ها جزو ایمن ترین محصولات حوزه کودک هستند که در اشکال متنوعی تولید می شوند.

از نکات مثبت سازه های فومی وزن پایین در عین ابعاد بزرگ است تا در صورت برخورد با کودکان هیچ اتفاقی نیافتد؛ همچنین همانطور که گفته شد در ساخت این محصولات از تمامی استاندارد ها و نکات ایمنی کودک پیروی شده تا محصولی ایمن و با کیفیت در اختیار کودکان قرار گیرد. برای مثال در ساخت این محصولات برای کاهش وزن و ایمن سازی بیشتر از هیچ گونه چارچوب یا فلزی استفاده نشده است و تنها محتوای داخلی محصولات فومی از فوم سرد با چگالی بالاست. که به دلیل رده سنی کم کودکانی که از این دست محصولات استفاده می کنند این یک ساختار ایده آل است.

فوم سرد یکی از با کیفیت ترین انواع فوم در حوزه مبلمان بوده و در این صنعت بطور گسترده کاربرد دارد. وجه تمایز این فوم با انواع دیگر و اسفنج ها خاصیت بالای ارتجاع پذیری (مموری فوم) و قابلیت طرح پذیری آسان آن برای تولید محصولات فومی است. همچنین چگالی بالای آن سبب شده تا انسجام کافی برای تحمل وزن کودکان را داشته باشد و در برابر فشار تغییر حالت ندهد.

ایستگاه فومی کودک یازده تایی
محصول پیشنهادی : مشاهده محصولات پارکی

ارتباط فیزیکی کودکان با بازی های فومی مانند ست فومی یازده تکه کودک زیاد است به همین جهت جنس رویه این محصول از چرم ضد حساسیت تهیه شده است. این چرم در رنگ ها و طرح های متنوعی وجود دارد که در قطعات مختلف هر سازه بصورت رندوم استفاده می شود تا در انتها محصول فومی در هر فضا و با هر سلیقه ای قابل استفاده باشد. به لحاظ بهداشتی نیز این نوع جنس چرم بدون هیچ ابزار خاصی و فقط با یک حوله نرم و یک اسپری قابل شستشو و نظافت است. این محصول قابلیت سفارشی سازی در ابعاد و یا رنگ بندی را با توجه به خواست و نیاز مشتری نیز دارد.

مجموعه یازده تکه فومی از قطعات متعددی تشکیل شده است تا کودکان بتوانند با خلاقیت و طبق سلیقه خود بازی های متفاوتی را بسازند و قطعات را مانند بلوک های لگو سازی در کنار هم قرار دهند. از نکات جالب این کد محصول چفت شدن و حالت پازلی برخی قطعات آن است که کودکان با سنین پایین تر را به چالش می کشد. این قطعات شامل یک حلقه فومی، یک استوانه فومی، دو عدد پل فومی چند ستون و تعدادی هم مت یا صفحه های فومی تشکیل شده است. حداکثر ارتفاع این قطعات بطور میانگین ۸۰ سانتی متر و حداقل ارتفاع ۲۰ سانتی متر در موارد پیش فرض است.

شما می توانید از این ست در کنار دیگر مجموعه های فومی یا دیگر محصولات بازی سازان نیز استفاده کنید و یک فضای کودک کامل و ایمن را طراحی کنید.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

فعال سازی

ارتفاع

تعداد قطعات

یازده شکل حجمی فومی

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
حسام موسوی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
حسام موسوی
مهمان
حسام موسوی
امتیاز به این محصول :
     

ست فومی کودک چه تفاوتی با محصولات فومی دارد؟