02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی باب اسفنجی استان سیستان و بلوچستان

خانه بازی باب اسفنجی در سیستان و بلوچستان نیز بازگشایی شد


 

روابط عمومی شرکت بازی سازان- در پاییز امسال خانه بازی باب اسفنجی در ایرانشهر سیستان و بلوچستان راه اندازی شد. این مرکز بصورت تخصصی به تفریحات سالم کودک در کنار آموزش مهارت های اصلی زندگی مورد نیاز کودکان خواهد پرداخت. مدیریت خانه بازی باب اسفنجی ایرانشهر را جناب آقای سرخاشپور محترم بر عهده دارند. کارشناسان این پروژه علیرضا سعد زاده و هادی صالحی در پروژه تجهیز این مرکز سعی در ارائه محصولات با کیفیت و بهره گیری از ایده ای نو در زمینه تفریحات داشتند. مدیریت این مرکز محصولاتی از قبیل سازه های پلی اتیلنی، محصولات فومی و بادی در خود جای داده است اما نکته جذاب این فضای بازی برای کودکان با سنین کمی بالاتر وجود محصولات برقی در این فضاست.

نیما سرابی و علی کولیوند در جلسه مشاوره این مرکز در خصوص ابعاد درآمدی و مشکلات مناطق جنوبی کشور در این زمینه صحبت کردند. همنچنین نیما سرابی در ادامه صحبت ها افزود: همانطور که می دانید در برخی شهر ها و استان های کشور هنوز امکانات تفریحی کودک در حدود ابتدایی بوده و  پیگیری های زیادی برای ارتقا سطح کیفی این صنعت صورت نمی گیرد؛ اما با توجهات بخش خصوصی در سال های اخیر شاهد پیشرفت های خوبی در این زمینه بوده ایم. بسیاری از شرکت های خصوصی و سرمایه گذاران این بخش رو به سمت خلا های موجود خصوصا در زمینه کسب و کار کودک آورده اند.

باتوجه به اینکه در حال حاضر این کسب و کار در این مناطق بسیار تازه بوده و در راستای رفع نیاز های اساسی خانواده هاست سرمایه گذاری در این بخش بسیار موفق خواهد بود.

پیشنهاد می شود : سود مهدکودک

ایرانشهر به قوم 72 ملت معروف می باشد که اقوام بلوچ از تمامی استان با تیره های مختلف و متعدد از شمال استان و منطقه “سرحد” تا چابهاردر این منطقه ساکن می باشند و اقوام بیرجندی ، سیستانی ، ترک ، لر ، کرد ، شمالی ، اصفهانی ، یزدی ، کرمانی ، عمده ترین اقوام ساکن در این شهرستان میباشند که درکنار اقوام بلوچ با تعامل و سازش در امورات مختلف در کنار همدیگر خو گرفته و امرار معاش میکنند. مردم شهرستان به دو زبان بلوچی و فارسی تکلم می کنند و گویشهای رایج در منطقه ، گویش بمپوری ، گویش ایرندگانی ، گویش ابتری ، گویش دامنی ، گویش بزمانی ،گویش سرحدی ، گویش دلگانی و گویش نرماشیری می باشد.

طبیعت گرم این منطقه دلهای مردم این خطه از سرزمین ایران را خونگرم و مهمان نواز نموده است و اکثریت مردم منطقه درونگرا با پیوند عشیره ای و طایفه ای با فرهنگهای موثر و مثبت و آداب و رسومی مثل حشر، مدد، میار، بجار باعث شده تا طوایف وتیره های مختلف باهم همبستگی و تعاون سازنده ای داشته باشند.

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
صادرات به کشور ارمنستان
صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان
بیشتر بخوانید
پروژه صادرات باکو
صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان
بیشتر بخوانید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *