تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی ویش لند (سرزمین آرزو ها) شهر تهران

در روز های پایانی سال 1397، یک خانه بازی در منطقه پیروزی تهران افتتاح خواهد شد.


روابط عمومی شرکت بازی سازان از افتتاح یک خانه بازی در منطقه پیروزی تهران خبرداد. مهندس علی کولیوند در این باره توضیح داد؛ این مجموعه با استفاده از زیر بنای 200 متر تنها خانه بازی این منطقه به حساب می آید و این مسئله از عوامل رشد این محدوده در زمینه کسب و کار کودک خواهد شد. همچنین این مرکز بازی می تواند یک جرقه برای دیگر علاقمندان به این کسب و کار باشد.

نیما سرابی، مدیریت فروش شرکت بازی سازان، نیز اضافه کرد که فضای خانه بازی سرزمین آرزو ها پتانسیل های بالایی برای پیشرفت در این صنعت را داراست و همچنین با داشتن دو طبقه فضای بازی می تواند پیشتاز در برگزاری بسیاری از کارگاه های حوزه کودک باشد. وی همچنین از دسترسی عالی این خانه بازی در منطقه پیروزی صحبت کرد و افزود که این مرکز در مقابل ورودی متروی پیروزی قرار دارد که خود یک نطقه قوت برای این فضا خواهد بود.

علیرضا قیصری مشاور این پروژه در صحبت با جناب آقای قربانی مدیریت خانه بازی سرزمین آرزو ها، از عوامل موفقیت در این کسب و کار صحبت کرد. همچنین وی به روابط عمومی بازی سازان گفت که این پروژه در دو فاز تاسیس خواهد شد و طبقه دوم این فضا در آینده علاوه بر کارگاه های کودک به بخشی از فضای بازی کودک نیز تبدیل خواهد شد.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن