تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه تجهیزات پارکی و مبلمان شهری آذربایجان غربی

قرار داد پروژه بزرگ تجهیز فضای سبز استان آذربایجان غربی امضا شد.


به گزارش روابط عمومی پس از چندین ساعت جلسه در محل شرکت بازی سازان، قرارداد پروژه یک هکتاری فضای سبز استان آذربایجان غربی امضا شد. این جلسه با حضور مهندس علی کولیوند و نیما سرابی و کارشناس این پروژه آقای نانکلی با طرف دوم قرار داد مهندس درباسچی در دفتر شرکت برگزار شد.

پارک بازی زیتون اذربایجان

احسان نانکلی در رابطه با جزییات این پروژه افزود: پروژه زیتون یکی از بزرگترین فضاهای سبز تجهیز شده توسط شرکت بازی سازان و با همکاری شهرداری استان آذربایجان غربی بوده که صفر تا صد محصولات و تجهیزات از محصولات پارکی تا مبلمان شهری توسط این شرکت تامین می شود. مهندس علی کولیوند در ادامه به مشکل کمبود فضای سبز و صنعتی شدن بی رویه شهر های بزرگ کشور اشاره کرده و پروژه هایی از این دست را برای کشوری عظیم و پرجمعیت مانند ایران پر اهمیت دانست.

بوستان زیتون ارومیه

نیما سرابی در پایان این جلسه و در گفتگو با روابط عمومی بازی سازان عنوان کرد : پروژه زیتون در مرداد ماه 1398 به بهره برداری خواهد رسید و امید است تا توانسته باشیم کمکی به افزایش فضای سبز شهری و بوجود آمدن نشاط در جامعه ایرانی کرده باشیم.

این بوستان در آذربایجان غربی دارای چندین سازه پارکی متنوع و مجموعه کاملی از مبلمان شهری خواهد بود که برای یک بوستان ده هزار متری مناسب به نظر می رسد. وی همچنین در ادامه از افزایش همکاری ها برای تجهیز بوستان های کشور و بهسازی فضای سبز در آینده ای نزدیک خبر داد.

استان آذربایجان غربی یکی از مناطق کوهستانی کشور است و توپوگرافی متنوع و گسترده‌ای دارد. بر اساس ساختار طبیعی استان، اکوسیستمهای ویژه‌ای از ترکیب گیاهان در سطوح مختلف پوشش گیاهی در سطوح مختلف توپوگرافی به وجود آمده‌است که اهم آن‌ها به شکل جنگلها و مراتع خودنمایی می‌کنند. به همین دلیل آذربایجان غربی می تواند برای پروژه های فضای سبز و بوستان های روباز گزینه ای مناسب باشد.

با ما تماس بگیرید!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن