تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی شهرفرنگ شهر تبریز

در شهر اولین ها به نوستالژی شهرفرنگ پا بگذارید؛


خانه بازی شهر فرنگ در شهر زیبای تبریز افتتاح خواهد شد؛ این مرکز به گفته ی مدیریت آن جناب آقای یوسفی از ابتدای تابستان امسال شروع به فعالیت خواهد کرد. مدیریت فروش شرکت بازی سازان مهندس نیما سرابی با حضور در جلسه ی این پروژه آموزش هایی را در خصوص توسعه کسب و کار بیان کردند، آقای یوسفی نیز از برنامه ریزی برای احداث شعبات بیشتر در سال های پیش رو خبر داد.

علیرضا نقیب مهر کارشناس این پروژه بود و توضیحاتی را در ارتباط با فضای این مرکز در اختیار روابط عمومی بازی سازان قرار داد. خانه بازی شهر فرنگ در زیر بنای 200 متر مربع ساخته شده و تابستان امسال با کارگاه ها و بازی های متنوع میزبان کودکان این شهر خواهد بود. از شاخص ترین کارگاه های این مرکز کارگاه بازی با اعداد، کارگاه مادربزرگ و نوه و… در نظر گرفته شده اند.

در رابطه با شهر تبریز باید گفت که تبریز به عنوان شهر اولین‌ها، شهر بدون گدا، شهر زیرگذرها و روگذرها، پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸، امن‌ترین شهر ایران، سالم‌ترین شهر ایران، مهد سرمایه‌گذاری ایران، دومین شهر صنعتی ایران، دومین شهر دانشگاهی ایران، دومین شهر بلندمرتبه‌ساز ایران، دومین قطب علوم پزشکی ایران، دومین شهر در جذب گردشگر سلامت در ایران، شهر شکلاتی ایران،[۴۵] قطب خودروسازی ایران، قطب قطعه‌سازی ایران، قطب تولید موتور دیزل خاورمیانه، شهر جهانی بافت فرش و یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران شناخته می‌شود.

با ما تماس بگیرید!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن