تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه مرکز تفریحی بزرگ باب اسفنجی استان گلستان

مرکز تفریحی باب اسفنجی در استان گلستان افتتاح خواهد شد.


در هفته آینده یک مرکز تفریحی با وسعت 250 متر مربع در استان گلستان افتتاح خواهد شد. در جلسه مشاوره این پروژه آقایان عرفان شعبانی، علی شیخان و احسان نانکلی برای کارشناسی و بررسی پروژه حضور داشتند.

مدیریت خانه بازی باب اسفنجی را جناب آقای کوچکی بر عهده خواهد داشت. علی شیخان در ارتباط با محصولات مرکز تفریحی باب اسفنجی عنوان کرد: غالب محصولات این پروژه را با توجه به پتانسیل منطقه و فضا، محصولات الکترونیکی و برقی مانند تکان دهنده، ایرهاکی و… تشکیل می دهند و در کنار این محصولات از آیتم های بادی و پلی اتیلنی برای گسترده کردن رنج سنی فعالیت این فضا استفاده شد.

نیما سرابی مدیریت فروش مجموعه در ارتباط با مرکز تفریحی باب اسفنجی گفت: این مرکز با توجه به جایگاه مناسب در منطقه و داشتن یک فضای بزرگ می تواند پتانسیل های خوبی را برای توسعه و پیشرفت در آینده نزدیک داشته باشد و همچنین مدیران این مرکز می توانند فاز های جدیدی را با بروزرسانی محصولات در مقاطع بعد به این فضا اضافه کنند.

مهندس علی کولیوند ضمن تاکید بر مسئله آموزش و تبلیغات برای سود دهی و بازگشت سرمایه سریع نکاتی را نیز در خصوص آموزش پرسنل ارائه داد. ایشان همچنین پیشنهاد آموزش تخصصی پرسنل مرکز تفریحی باب اسفنجی در دفتر شرکت بازی سازان را نیز به مدیران این مرکز بیان کرد که با استقبال خوبی از سوی آن ها مواجه شد.

مرکز تفریحی باب اسفنجی استان گلستان در اوایل شهریور 1398 بازگشایی می شود و میزبان کودکان این منطقه از کشور عزیزمان خواهد بود.

پیشنهاد می شود : خانه بازی

 

گلستان از آن دست استان‌های نوپای ایرانی به شمار می‌آید که پیشینه‌ی تاریخی وسیعی را داراست. جدا از پیشینه‌ و جاذبه‌های تاریخی خیره کننده این استان، جاذبه‌های طبیعی بی‌شماری در این گلستان به چشم می‌خورد که هر ساله‌ گردشگران داخلی و خارجی زیادی را مجذوب خود می‌کند.

نکته‌ی جالبِ دیگری که درباره‌ی گلستان وجود دارد همجواری آن با دیگر استان‌های داخلی، دریای خزر و کشور ترکمنستان است، از این رو در گوشه و کنار همین منطقه از ایران می‌توان فرهنگ‌ها و قوم‌های مختلف را دید.

همچنین گلستان به عنوان یکی از برترین استان‌های بسیار خوشمزه‌ی ایرانی نیز به شمار می‌آید که با داشتن غذاهای خوشمزه‌ای چون هلی آش، ماش پلو، گوجه آش، بولمه، بورک، چکدرمه و … هر ساله دوستداران غذا را به خود جلب می‌کند.

این استان تا سال ۱۳۷۶ بخشی از استان مازندران بود، اما در آن سال به صورت استانی مستقل به نام استان گلستان درآمد و شهرستان گرگان به عنوان مرکز آن برگزیده شد. بیشتر شهرهای این استان از گسترش روستاهای آن بوجود آمده است و هیچ کدام قدمت چندانی ندارند، با همه ی این ها شهرستان گرگان و گنبد کاووس تنها ریشه بسیاری در تاریخ دارند و قدمت بیشتری نسبت به باقی شهرهای این استان دارند.

اگر شما نیز قصد سفر به استان گلستان و بازدید از جاذبه های گردشگری این استان را دارید می توانید برای ساعاتی کودکان دلبند خود را در با آرامش و اعتماد کامل به خانه بازی باب اسفنجی بسپارید.

 

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن