تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی Skill land (سرزمین مهارت) استان تهران

استان تهران میزبان خانه مهارت پروری skill land


به گزارش روابط عمومی شرکت بازی سازان به نقل از مدیریت این شرکت مهندس علی کولیوند در اواسط مرداد ماه امسال یک مرکز بازی و آموزش به نام skill land در استان تهران بازگشایی خواهد شد.

کارشناس این پروژه آقای احسان نانکلی در این باره عنوان کرد: پروژه خانه بازی skill land متراژی حدود 180 متر مربع دارد و با توجه به این وسعت فضا پتانسیل های بالایی برای درامد زایی و توسعه خواهد داشت. همچنین تجهیزاتی که برای این فضا انتخاب شد، موارد پر استقبال محصولات برقی، پلی اتیلنی و بادی بود که هرکدام از این محصولات جذابیت های خاص خود را داراست.

مهندس نیما سرابی با راهنمایی مدیران این مرکز در خصوص آموزش پرسنل و همچنین توسعه ابعاد در امدی در این جلسه حضور یافت و همچنین بخشی از پتانسیل های نهفته خانه های بازی و مراکزی از این دست را روشن کرد.

سرکار خانم تهرانی مدیریت خانه بازی و مهارت skill land ضمن تایید سخنان ایشان از ایده های نوین و آموزش محور بودن این فضای بازی خبرداد وی همچنین از وجود آیتم های کافی شاپ و اتاق تولد برای جذابیت و جذب بیشتر مخاطب برای این خانه بازی صحبت کرد.

در اخر لازم به ذکر است که با توجه به رشته تحصیلی خانم تهرانی – روانشناسی کودک- خانه بازی و مهارت skill land تنها یک فضای بازی نخواهد بود و مرکزی برای کشف استعداد ها و پرورش آن ها در کودکان منطقه است.


استان تهران در جنوب شرقی مرکز رشته کوه‌های البرز که در شمال ایران از آذربایجان تا خراسان با جهت غربی- شرقی کشیده شده، قرار دارد. رشته کوه‌های البرز به سه دیواره تقسیم می‌شود:

دیواره شمالی: ارتفاعات محدودی از این دیواره در استان تهران و بقیه آن در استان مازندران قرار دارد.
دیواره میانی: حد شمالی استان را تشکیل می‌دهد و بلندترین قسمت رشته کوه‌های البرز مرکزی است. کوه دماوند به ارتفاع ۵۶۷۱ متر در بخش لاریجان شهرستان آمل استان مازندران قرار دارد.

این دیواره بزرگ کوهستانی به صورت کوه‌های «کندوان» و پس از آن کوه‌های «طالقان» در شمال غربی استان، تا محل به هم پیوستن رود «الموت» به «طالقان رود»، ادامه می‌یابد. در شمال شرقی نیز این دیواره با نام رشته ارتفاعات شهرستان فیروزکوه و سوادکوه تا دره رود فیروزکوه (شعبه اصلی حبله رود) که از جنوب دامنه‌های شرقی آن می‌گذرد، ادامه می‌یابد. در شرق دره فیروزکوه که پس از دریافت زیرشاخه‌هایی حبله رود نامیده می‌شود، ارتفاعات «شهمیرزاد» شروع می‌شود.

دیواره جنوبی: سومین بخش از ارتفاعات مرکزی است که رودخانه‌های جاجرود و کرج آن را بریده و به سه قسمت جدا از هم تقسیم نموده‌است. این سه قسمت عبارت‌اند از:
کوه‌های لواسانات که بین دره‌های رود دماوند و جاجرود قرار دارند و در شمال به دره «رود لار» محدودند. دنباله این کوه‌ها در شرق جاده آبعلی و دماوند تا دره حبله رود ادامه یافته‌اند.
کوه‌های شمیرانات که میان سرچشمه‌ها جاجرود و کرج قرار دارند و بلندترین نقطه آن‌ها قله‌ها خلنو، سرکچال و کلون‌بستک با ارتفاع بین ۴۲۰۰ تا ۴۳۷۵ متر است.
کوه‌های کهار که از غرب دره رود کرج آغاز شده و در جنوب طالقان رود به موازات آن ادامه دارند.
علاوه بر این سه دیوار کوهستانی، در جنوب و شرق دشت تهران کوه‌هایی با ارتفاع کمتر وجود دارند که مهم‌ترین آن‌ها کوه‌های حسن‌آباد و نمک در جنوب و بی‌بی شهربانو و القادر در جنوب شرقی و ارتفاعات قصرفیروزه در شرق است.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن