تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی شادکنک استان البرز

خانه بازی شادکنک در شهر کرج افتتاح شد.


خانه بازی شادکنک با مدیریت سرکار خانم حسینی در استان البرز بازگشایی خواهد شد. این مرکز در فضای 400 متر مربع میزبان کودکان منطقه خواهد بود. سرکار خانم حسینی مدیریت این مجموعه افتتاحیه این فضا را ابتدای مهر ماه 1398 عنوان کردند. رضا حسینی و علیرضا نقیب مهر کارشناسان این پروژه از برگزاری کارگاه ها، دوره های آموزشی و مراسم های متفاوت در مناسبت های مختلف صحبت کرده و این مسئله را از مزایای این مرکز بازی اعلام کردند.

استان البرز یکی از استان‌هایی است که با وجود داشتن مکان‌های بسیار دیدنی طبیعی و تاریخی از دید گردشگران مغفول مانده است. جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی، طبیعی، کشاورزی، صنعتی و … استان البرز تا حدی ناشناخته‌اند که حتی برخی از البرز نشینان نیز از وجود آنها بی‌خبرند!
دامنه سلسله جبال البرز از دیرباز به دلیل آب و هوای مناسب، رودخانه‌های جاری و پناهگاه‌های مطمئن، همیشه محل استقرار و سکونت‌گاه‌های موقتی و دائمی اقوام و گروه های مختلف بوده است.

استان البرز دارای جمعیتی حدود 2.5 میلیون نفر است. شهر کرج سومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران و مشهد به شمار می‌آید. لازم به ذکر است که از 5 محور پرتردد کشور 4 محور آن در استان البرز واقع شده است.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن