تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه مهد کودک رویش استان مرکزی

مهد کودک رویش برای مهر ماه امسال آماده شد


اواخر  تابستان سال 98 دفتر شرکت بازی سازان میزبان مدیران مهد رویش بود. مدیران این مرکز به جهت تجهیز فضای بازی و کلاس های این مهد کودک به بازی سازان مراجعه کردند. کارشناس این پروژه عرفان شعبانی در پایان جلسه اطلاعاتی را در اختیار روابط عمومی بازی سازان قرار داد.

عرفان شعبانی: این پروژه در متراژ 110 متر مربع و با عنوان تجهیز کامل فضای کودک و کلاس های مهد رویش شروع شد. در طول جلسه با توجه به پلن و فضاسازی این مهد کودک محصولات پیشنهادی به مدیران مرکز مذکور ارائه شده و توافقات لازم صورت گرفته است. این مهد در مهر ماه امسال با تخفیف ویژه می تواند میزبان کودکان منطقه باشد.

پیشنهاد می شود : وسایل خانه بازی

مهدکودک رویش بصورت تخصصی از سن دوسال تا پیش دبستانی را با کادری مجرب و با الگو های مدرن آموزشی پشتیبانی می کند. این مرکز با داشتن یک سالن بازی مجزا اوقات فراغت کودکان را بخوبی پر خواهدکرد.

از دیگر برنامه های این مهد می توان به کلاس های زبان، قرآن، نقاشی و خلاقیت، آی مت، ورزش، بازیگری و تئاتر و یوگای خنده به همراه کارگاه های ویژه مادر و کودک اشاره کرد.

مهندس علی کولیوند با توجه به ایده های خوب مدیران این مهد و راهنمایی های کادر بازی سازان آینده ی خوبی را برای این مرکز تخصصی کودک آرزو کردند.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن