تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی کودکانه لیلا شهرستان آبیک

کودکان شهرستان آبیک استان قزوین، بزودی میهمان خانه بازی کودکانه لیلا خواهند بود.


روابط عمومی بازی سازان از افتتاح یک مرکز تفریحی برای کودکان منطقه آبیک خبر داد. مهندس کولیوند، مدیریت شرکت بازی سازان در ارتباط با این پروژه اطلاعاتی را در اختیار ما قرار داد. این مرکز در زیر بنای 200 متر مربع و در یک طبقه افتتاح خواهد شد. کارشناس فروش پروژه خانه کودکانه لیلا از برگزاری جشن ها و کارگاه های مختلف در طول سال خبر داده و افتتاح این مرکز را در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری عنوان کرد.

شهرستان آبیِک یکی از شهرستان‌های استان قزوین ایران است.آبیک شهری مهاجرنشین است و اقتصاد غالب آن بر اساس کشاورزی می‌باشد.عملیات اجرایی شهرک صنعتی آبیک نیز در سال ۱۳۸۵ خورشیدی آغاز شده‌است. با وجود بخش‌های تازه‌ساز ولی بافت اصلی این شهر هنوز تابع الگوی روستاشهری است. محله‌های تازه‌ساز شهر آبیک عبارت‌اند از شهرک خرم، شهرک قدس، کوی فرهنگیان، محله اداره برق و محله سپاه. زبان‌های رایج در شهرستان فارسی، ترکی آذربایجانی، گیلکی، تاتی و کُردی می‌باشد آبیک شهری است زلزله‌خیز که در مسیر توسعه آتی مترو کرج – تهران قرار دارد. بزرگ‌راه تهران به قزوین و خط راه‌آهن تهران به تبریز نیز از کنار آبیک می‌گذرد. روستای احمدآباد، محل زندگی و درگذشت دکتر محمد مصدق از توابع آبیک نیست بلکه جزء شهرستان نظرآباد است. اماکن دیدنی پیرامون آبیک عبارت‌اند از مقبرهٔ رئیس‌المجاهدین و امام‌زاده علی شکرناب. این شهر همچنین دارای چندین دانشگاه و موسسهٔ آموزشی عالی به نام‌های موسسه آموزش عالی بصیر، موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی، موسسه آموزش عالی مولانا، موسسه آموزش عالی آبا و پیام نور است. تنها شهر دیگر در شهرستان آبیک، شهر کوچک خاکعلی است.

در ادامه مهندس نیما سرابی صحبت هایی را در حوزه ی توسعه ابعاد در آمدی و جذب مشتریان عنوان کرده و تبلیغات را معجزه ای بر افزایش درآمد دانست وی همچنین اجرای فضای بازی در شهر های نیمه صنعتی از این قبیل را شروعی صحیح برای آینده ی روشن کودکان دانست. در انتها جناب آقای پورفلاح مدیریت خانه بازی کودکانه لیلا علاوه بر تشکر از مشاوره های خوب تیم بازی سازان آینده این مرکز را با توجه به ظرفیت های شهرستان آبیک روشن بیان کرد.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن