تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی سرزمین فسقلی ها استان آذربایجان غربی

خانه بازی سرزمین فسقلی ها بزودی افتتاح خواهد شد.


به گفته روابط عمومی شرکت بازی سازان و به نقل از مدیریت این شرکت، مهندس علی کولیوند، از عقد قرارداد یک خانه بازی در استان آذربایجان غربی خبرداد. به گفته کارشناسان این پروژه علیرضا نقیب مهر و علیرضا قیصری این مرکز با زیربنای 130 متر مربع تا اواسط تیر ماه سال جاری افتتاح خواهد.

نیما سرابی با حضور در جلسه این قرارداد مشاوره هایی را در جهت استخدام و آموزش پرسنل و توسعه ابعاد در آمدی برای جناب آقای حاجی زاده مدیریت این خانه بازی ارائه داد و جزییات این کسب و کار را تشریح کرد. استفاده از پتانسیل تابستان و اجرای کارگاه های آموزشی و تفریحی مختلف می تواند نقطه قوت خانه بازی سرزمین فسقلی ها و دیگر مراکز به شمار بیاید.

استان آذربایجان غربی در شمال‌غربی ایران قرار دارد و از شمال به جمهوری آذربایجان و ترکیه، از مغرب به کشورهای ترکیه و عراق، از شرق به استان آذربایجان شرقی و استان زنجان و از جنوب به استان کردستان محدود است.

مساحت استان برابر ۳۷٫۰۵۹ کیلومتر مربع است که سیزدهمین استان بزرگ کشور محسوب می‌شود و ۲٫۲۵ درصد مساحت کل کشور را تشکیل می‌دهد. جمعیت استان آذربایجان غربی طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، ۲٬۸۷۳٬۴۵۹ نفر است که ۴٫۰۸ درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده‌است و از این لحاظ هشتمین استان پرجمعیت کشور به‌شمار می‌آید.

استان آذربایجان غربی یکی از مناطق کوهستانی کشور است و توپوگرافی متنوع و گسترده‌ای دارد. بر اساس ساختار طبیعی استان، اکوسیستمهای ویژه‌ای از ترکیب گیاهان در سطوح مختلف پوشش گیاهی در سطوح مختلف توپوگرافی به وجود آمده‌است که اهم آن‌ها به شکل جنگلها و مراتع خودنمایی می‌کنند.

با ما تماس بگیرید!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن