تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی شهر شکوفه ها کشور افغانستان

خانه بازی شهر شکوفه ها در شهر کابل


در اوایل شهریور ماه امسال در شهر کابل کشور افغانستان یک خانه بازی با همکاری شرکت بازی سازان افتتاح خواهد شد. قرارداد این پروژه در دفتر شرکت بازی سازان به امضا رسید. خانه بازی شهرشکوفه ها با مدیریت جناب آقای محمدی در متراژ 100 متر مربع در دوطبقه مجزا افتتاح خواهد شد. کارشناسان این پروژه محمد جواد شیخی و عرفان شعبانی در جلسات مشاوره مدیران خانه بازی شهر شکوفه ها مطالبی را عنوان کرده و در روند انتخاب محصولات و توسعه این مرکز راهنمایی های لازم را ارائه دادند.

مدیریت شرکت بازی سازان در این جلسه نیز در رابطه با آموزش پرسنل و نحوه استخدام و مدیریت مرکز نکاتی را ارائه کردند و موفقیت یک مرکز بازی را مستلزم به رعایت نکات حرفه ای در این زمینه دانستند. پروژه خانه بازی شهرشکوفه های شهر کابل تنها یکی از پروژه های موفق برون مرزی بازی سازان به خصوص در کشور همسایه- افغانستان- است. شرکت بازی سازان در سال های اخیر توانسته اعتماد بسیاری از تجار کشور های خاورمیانه نظیر افغانستان، عراق و … را بدست بیاورد.

اقتصاد در زندگی مردم افغانستان و سرنوشت آن ها مثل هر کشور رو به توسعه دیگر نقش سازنده‌ای دارد، برای همین باید به آن توجه ویژه ای شود. اشتراک فرهنگی دو کشور ایران و افغانستان در روابط اقتصادی آنها تاثیر بسزایی دارد و نیز دانش فنی ،که مهمترین بخش از صادرات به افغانستان محسوب می شود. کالاهای ایرانی در افغانستان مانند مواد غذایی، محصولات صنعت تفریحات و کالا های پلی اتیلنی مورد استقبال بوده و اکثر مردم افغانستان از کیفیت کالاهای ایرانی راضی هستند. اولویت ایران،وحدت ملی افغانستان در بخش اقتصاد می باشد و در این زمینه سرمایه‌گذاری‌هایی نیز انجام گرفته، که عمده آن در بخش صنعت مواد غذایی، برق، انرژی خورشیدی و بادی است. مواد ساختمانی، فرش، مواد خوراکی، وسایل الکترونیک و اسباب بازی از مهم ترین اقلام صادرات ایران به افغانستان است. در حالی که مقامات ایرانی میزان صادرات ایران به افغانستان را کمی بیشتر از یک میلیارد دلار می دانند اما برخی مقامات افغان میزان صادرات ایران به افغانستان را بالغ به ده میلیارد دلار در سال می دانند.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن