تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه موسسات آموزشی هیواد در هرات

عقد قرارداد تجهیز مراکز آموزشی هیواد در افغانستان صورت پذیرفت.


به گزارش روابط عمومی شرکت بازی سازان قرارداد تجهیز مدارس دوره ابتدایی مجموعه ی آموزشی هیواد در شهر هرات کشور افغانستان، عقد شد. موسسه هیواد از موسسات برتر آموزشی غیرانتفاعی کشور افغانستان با چندین شعبه در سراسر این کشور است. شرکت بازی سازان امروز میزبان میهمانانی از سوی این موسسه آموزشی بود.

هرات از کلانشهر های کشور افغانستان است که پس از کابل پرجمعیت ترین شهر این کشور به حساب می آید. خانم علیخانی مدیریت این موسسه از دغدغه مندی هیواد برای خدمت رسانی بیشتر به مردم کشور افغانستان صحبت کرد و این پروژه را گام نخست تغییرات برای رفاه بیشتر علم آموزان این منطقه عنوان کرد.

علیخانی هرات

مهندس علی کولیوند مدیریت شرکت بازی سازان نیز از طرز تفکر مسئولین موسسه هیواد تقدیر به عمل آورد و مشاوره هایی را برای توسعه هرچه بیشتر این موسسه و توسعه ابعاد درآمدی آن ارائه داد. همچنین وی گسترش این نوع شیوه های کمک آموزشی در کشور های همسایه خبر داد و آینده این کار را موفق دانست. در پایان عاشوقی کارشناس و مشاور این پروژه بیان کرد که مراکز تجهیز شده فعلی تنها دو مرکز از مجموعه هیواد بوده و دیگر مراکز آموزشی این موسسه نیز در آینده نزدیک در دست تجهیز قرار خواهند گرفت.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن