تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه مرکز بازی کودک نابغه شهرستان قم

مرکز بازی کودک نابغه شهر قم، در آستانه نوروز 98 رنگ و بویی تازه به خود خواهد گرفت.


روابط عمومی بازی سازان از بروز رسانی فضای بازی کودک نابغه در شهرقم توسط تیم بزرگ بازی سازان خبر داد. این فضای بازی در زیر بنای 300 متر مربع یکی از جذابترین مراکز بازی این شهرستان محسوب می شود. مدیریت شرکت بازی سازان مهندس علی کولیوند در این باره بیان کرد که سرمایه گذاران این فضا با اهداف آموزشی و خانوادگی درصدد این بروز رسانی برآمده اند. نیما سرابی مدیریت فروش این شرکت نیز اضافه کرد که مدیران مجموعه کودک نابغه از ایده های خوبی برای تقویت فضای بازی خود برخوردار بودند که پس از دریافت مشاوره های لازم و بررسی های دقیق، این مشاوره ها توان اجرایی شدن را خواهند داشت.

کارشناسان این مرکز بازی آقایان محمد جواد عبدالوند و علی شیخان بودند که از آماده سازی این فضا در روز های پیش از عید نوروز نود و هشت خبر دادند و همچنین در ادامه از برنامه های این مرکز بازی برای والدین سخن گفتند و ساختار تغییرات و این بروز رسانی را برپایه همیاری والدین و کودکان در بازی های مختلف عنوان کردند. مرکز بازی کودک نابغه در تلاش بوده تا والدین را نیز در کنار کودکان به زمین های بازی بکشاند تا در کنار فرزندان خود ساعات و اوقات فراغت خود را با آرامش سپری کنند.

جناب آقای جانقلی مدیریت مرکز بازی کودک نابغه از برنامه های ویژه این مرکز در عید و تابستان برای کودکان و والدین صحبت کرد. وی افزود که کودک نابغه در ماه مبارک رمضان پس از افطار با جشنواره ها و کارگاه های جذاب میزبان خانواده های محترم شهرستان قم خواهد بود. ایشان رویکرد این مجموعه را فرهنگی و آموزشی عنوان کرد و هدف این مرکز را افزایش ارتباط میان کودک و خانواده دانست.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن