تجهیزات مهد کودک

پروژه بزرگ صادرات به کشور ترکیه

Türkiye'ye büyük bir ihracat projesi

روند صادرات محصولات و تجهیزات تفریحی کودک به کشور ترکیه آغاز شد.


روابط عمومی شرکت بازی سازان – شرکت ترکیه ای CEHA gümrükleme ، طی مذاکراتی در روز دوشنبه سوم تیر ماه 98 در محل شرکت بازی سازان، آمادگی خود را برای صادرات محصولات و تولیدات شرکت بازی سازان به کشور ترکیه اعلام کرد.

صادرات ترکیه

تجارت کشور ایران و ترکیه از سال 2014 تا 2019 رشد روز افزون و معنا داری داشته و هم اکنون نرخ صادرات و واردات بین این دو کشور چیزی حدود 20 میلیارد دلار در سال است. کشور ترکیه از کشور های پیشگام در توسعه تجاری منطقه است و ششمین بازار صادرات از سوی ایران به شمار می رود. و اما در حوزه صنعت تفریحات این تجارت دچار کاستی هایی بوده است. با این وجود در سال های اخیر و با استقبال بالای کشور های منطقه از محصولات ایرانی و توسعه کسب و کار کودک در منطقه  و در پی پر کردن کاستی ها و ضعف های این صنعت، شرکت گمرکی CEHA gümrükleme با شرکت بازی سازان قرارداد همکاری امضا کردند.

صادرات ترکیه بازی سازان

مهندس علی کولیوند و مهندس نیما سرابی با حضور در این جلسه و امضا قرارداد، این پروژه را آغاز یک مسیر طولانی و همکاری پرافتخار دانستند. علاوه بر آن عنوان کردند که صادرات محصولات صنعت تفریحات در منطقه می تواند قدرت کشور ایران در این زمینه را تثبیت و سبب اعتماد سازی برای اجرای پروژه های بیشتر و صادرات به دیگر کشور های منطقه شود.
محمد جواد شیخی به عنوان کارشناس فروش این پروژه خوشحالی خود را بابت شاد کردن کودکان دیگر کشور ها با ارائه محصولات با کیفیت ابراز کرد و افزود کشور بزرگ ترکیه در زمینه کودک و مراکز بازی کودک پتانسیل های بالای برای رشد دارد که با تکیه بر نیروی اراده و استمرار این دست قرار داد ها می توان به این اهداف دست یافت.

بازی سازان مفتخر است در سال اخیر توانسته صادرات خود را به بیش از 7 کشور منطقه گسترش داده و به عنوان صادر کننده ای بی رقیب در این صنعت شناخته شود.

قرارداد بازی سازان ترکیه

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن