تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی سرزمین بازی استان اصفهان

سرزمین بازی اصفهان


خانه بازی سرزمین بازی در استان اصفهان با متراژ 100 متر مربع بازگشایی خواهد شد. به گفته مدیریت این مرکز سرکار خانم کریمی خانه بازی سرزمین بازی در اواخر مرداد ماه امسال افتتاح می شود و در مراسم افتتاحیه این مرکز سورپرایز های ویژه ای در انتظار کودکان منطقه خواهد بود.

کارشناس این پروژه جناب آقای علیرضا قیصری در رابطه با این پروژه عنوان کرد: خانه بازی سرزمین بازی عموما از محصولات پلی اتیلنی و بادی برای فضای خود استفاده خواهد کرد.

در جلسه مشاوره این پروژه مهندس علی کولیوند و مهندس سرابی مدیران ارشد شرکت بازی سازان حضور داشتند و به بررسی نکات مثبت و روش های سود دهی بیشتر مرکز پرداختند؛ علاوه براین مشاوره هایی را در خصوص برندینگ، طراحی فضا و آموزش پرسنل ارائه دادند.

در پایان مهندس سرابی از روحیه مثبت مدیران این مرکز ابراز امیدواری کرد و افزود قطعا با این سطح توانایی مدیران این مرکز موفقیت تنها راه پیش روی آن ها خواهد بود.


استان اصفهان از لحاظ جغرافیایی در فاصله ۴۳۵ کیلومتری جنوب استان تهران واقع می باشد و از نظر بزرگی و جمعیت، سومین شهر ایران است. این شهر آثار تاریخی و فرهنگی بسیاری دارد که بعضی از آن ها در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارند.

اصفهان در سال ۲۰۰۶ به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شد و به همین دلیل سالانه مسافران زیادی از سراسر جهان و حتی خود ایران به سمت آن سفر می کنند.

این استان به ۱۴ منطقه شهری تقسیم می شود که به ترتیب از سمت غرب به خمینی شهر، از جنوب به فلاورجان، از شمال به شاهین شهر و از سمت شرق هم به دشت سجزی متصل می گردد.

اصفهان به دلیل بناها و شاهکارهای معماری بی نظیرش شهرتی عالمگیر دارد و به لحاظ تاریخی بسیار غنی می باشد. شهر اصفهان در طول تاریخ چند بار پایتخت سلسله های مختلف بوده و به همین دلیل پر از آثار تاریخی زیباست که بازدید از آن ها میتواند بسیار لذت بخش باشد.

لازم به ذکر است که بگوییم اصفهان که معروف به نصف جهان است به اندازه ای زیباست که با یکبار سفر به آن نمی توان از تمامی آنچه که این شهر در خود دارد بازدید نمود. در این شهر تنها جاذبه های تاریخی و گردشگری نیست باعث محبوب شهر شده، بلکه مردم خون گرم و فرهنگ اصیل این منطقه سبب جذب مسافران زیادی از سراسر جهان به سمت این شهر می شود.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن