تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی دهکده دردونه ها شهرستان رفسنجان

خانه بازی و رستوران کودک دهکده دردونه تا پایان اسفند ماه افتتاح خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت بازی سازان و به نقل از مدیریت این شرکت، مهندس علی کولیوند، تا 20 اسفند ماه یک خانه بازی در شهرستان رفسنجان افتتاح خواهد شد. این خانه بازی در دو طبقه و بصورت تخصصی کودک تجهیز خواهد شد.

علیرضا نقیب مهر، کارشناس این پروژه، در این رابطه به روابط عمومی بازی سازان گفت که این مرکز در مساحت 150 متر مربع به همراه یک رستوران تخصصی کودک به مساحت 100 متر، تجهیز خواهد شد. این مرکز نخستین مرکز بازی کودک در این شهرستان خواهد بود که بطور تخصصی بر تغذیه کودکان نیز نظارت کرده و دارای رستوران کودک است.

خانم بختیاری، مدیریت خانه بازی دهکده دردونه ها نیز از برگزاری کلاس ها و کارگاه های ورزشی کودک در طول سال خبر داد و این خدمات را یکی دیگر از نقاط قوت این مرکز نسبت به سایر مراکز کودک شهرستان رفسنجان دانست. وی در پایان از سرعت و دقت کارشناسان این مجموعه تقدیر کرده و اضافه کرد که با توجه به مشاوره های دقیق کارشناسان بازی سازان قطعا این مرکز آینده خوبی خواهد داشت.

شهرستان رفسنجان یکی از شهر های استان کرمان است. رفسنجان اسامی مختلفی دارد که بیشتر در ارتباط با ذخایر زیر زمینی آن نامگذاری شده‌است. مانند رفسنگان یا رفسنگ از دو کلمه رفسنگ به معنای مس و کان به معنای معدن است که عربی شده آن رفسنجان می‌باشد. معدن مس سرچشمه معروف به چشم فیروزه‌ای بزرگترین معدن مس روباز در جهان می‌باشد. همچنین رفسنجان بزرگترین تولیدکننده پسته در جهان می‌باشد و به دلیل مرغوبیت زیاد پسته در جهان شهری شناخته شده‌است. همچنین بزرگترین خانه خشتی جهان در رفسنجان قرار دارد که یکی از زیباترین بناهای باستانی استان کرمان می‌باشد که دارای ۱۱۰ اتاق می‌باشد. این شهر تاریخی دارای غنی‌ترین معادن مس و بزرگترین معدن مس روباز جهان می‌باشد و مجتمع مس سرچشمه به لحاظ وسعت سومین کارخانه فراوری مس جهان است.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن