تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی دردونه ها استان مرکزی

خانه بازی دردونه ها در خمین راه اندازی شد


خانه بازی دردونه ها با مشاوره و کارشناسی علیرضا سعد زاده کارشناس فروش بازی سازان در استان مرکزی شهرستان خمین راه اندازی شد. این مرکز بصورت تخصصی به آموزش و بازی کودکان می پردازد و در دو شیفت صبح و عصر به کودکان و خانواده های منطقه خدمت رسانی خواهد کرد.

بر طبق گفته های سرکار خانم صحرایی مدیریت این مرکز، خانه بازی دردونه ها برای سنین 1 تا 9 سال مناسب بوده و کودکان می توانند در یک محیط شاد، جذاب و سرشار از هیجان از اوقات فراغت خود لذت ببرند. علیرضا سعد زاده کارشناس شرکت بازی سازان در رابطه با این مرکز اطلاعاتی در اختیار بازی سازان قرار داد، این خانه بازی در آبان ماه 1398 در فضایی با زیر بنای 110 متر مربع افتتاح شد و کارگاه های مختلف آموزشی و روانشناسی کودک در این مرکز برگزار خواهند شد.

اطلاع رسانی های این مرکز در فضای مجازی خانه بازی دردونه ها در اینستاگرام انجام می شود و والدین گرامی می توانند زمان کارگاه و دوره های آموزشی را از این طریق دنبال کنند.

این شهرستان از شمال به شهر اراک و شازند ،از مشرق به محلات ،از جنوب به گلپایگان (استان اصفهان)و از مغرب به الیگودرز(استان لرستان)محدود است.شهرستان خمین ۲۲۶۷ کیلومتر مربع مساحت داشته که این رقم ۶,۷ درصد مساحت کل استان مرکزی است .بر اساس آخرین تقسیمات کشوری این شهرستان دارای ۲ نقطه شهری (خمین) و (قورچی باشی) و ۲ بخش و ۷ دهستان به نام های آشناخور ،چهارچشمه،حمزه لو ،خرمدشت ،رستاق ،صالحان ،و گله زن بوده است.مرکز این شهرستان شهر خمین در ۵۰ درجه و ۵ دقیقه طول شرقی تا ۳۳ درجه و ۴ دقیقه عرض شمالی در ارتفاع ۱۸۱۵ متری از سطح دریا قرار گرفته است.

جمعیت آن در سال ۱۳۷۵ حدود ۱۱۸۴۲۴ نفر بوده که از این تعداد ۳۹ درصد ساکن خمین بوده اند.این شهرستان بعد از شهرستان اراک متراکم ترین شهرستان استان محسوب می شود.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن