تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی بامزی شهرستان فسا

با خانه بازی بامزی به دنیای نوستالژی سفر کنید


تابستان امسال خانه بازی بامزی در شهرستان فسا میزبان کودکان استان فارس خواهد بود. این صحبت از زبان مدیریت این خانه بازی جناب آقای منصوری بود. به گفته کارشناسان این پروژه علیرضا سعد زاده و محمد جواد شیخی این مرکز که اوایل تیر ماه بازگشایی می شود در زیر بنای 200 متر مربع خواهد بود. همچنین این مرکز برنامه های ویژه ای را برای تابستان و اوقات فراغت کودکان در نظر گرفته است. در این پروژه مدیریت شرکت بازی سازان و مدیریت فروش این شرکت نیز حضور داشتند و مشاوره هایی را در خصوص توسعه این مرکز ارائه دادند.

فسا (به پارسی میانه: pasā) نام شهر و شهرستانی است در جنوب ایران و شرق استان فارس در ۱۴۵ کیلومتری شرق شیراز واقع در استان فارس است. شهرهای سروستان، داراب، جهرم، استهبان در همسایگی فسا قرار دارند. شهر فسا در هزارکیلومتری جنوب تهران و در ۴۴۵کیلومتری بندرعباس ، یا تنگه‌ی هرمز مدخل خلیج فارس واقع است.

این شهرستان در جاده اصلی شیراز به بندرعباس و شیراز کرمان زاهدان واقع شده‌است. همین اصل سبب شده، از نظر استراتژی جغرافیایی مهم باشد و در راه عبور مسافران قرار گرفته و پررونق می باشد. قدمت این شهرستان به ۷۲۰۰ سال پیش ودست کم به زمان هخامنشیان برمی‌گردد که در آن زمان نام این شهر پسه یا پسا بوده که به فسا تبدیل می‌شود. و در حال حاضر به شهر گندم معروف است.

با ما تماس بگیرید!

[تعداد: 3    میانگین: 3.7/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن