تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی امیررضا شهرستان دزفول

به گزارش روابط عمومی شرکت بازی سازان و به نقل از مدیریت این شرکت، مهندس علی کولیوند، پروژه خانه بازی امیررضا در شهرستان دزفول کلید خورد.


همزمان با نخستین روز های آغاز اسفند ماه امسال شرکت بازی سازان میزبان چند تن از هم میهنان عزیزمان از شهرستان دزفول، بود. این شهرستان از توابع استان خوزستان و در جنوب غربی ایران واقع شده است. پس از پایان این جلسه قرار داد یک مرکز بازی به متراژ 100 متر در این شهرستان به امضا رسید.

جناب آقای عبداللهی، مدیریت خانه بازی امیررضا، برای پیشرفت این مرکز در سال آینده ابراز امیدواری کرده و از تلاش های هرروزه تیم خود برای آماده سازی هرچه سریع تر و مناسب تر فضای خانه بازی تا سه ماه آینده صحبت کرد، همچنین ایشان در رابطه با منطقه دزفول و مردمان خون گرم این خطه با مدیریت شرکت بازی سازان به گفتگو نشستند.

در پایان کارشناس این پروژه، علی رضا سعدزاده، از افتتاح این مرکز در میانه ی اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و با توجه به ظرفیت های منطقه، امکان موفقیت این مرکز کودک را صد در صدی دانست. همچنین وی ادامه داد که درصورت اجرای مشاوره ها و راهکار های بررسی شده در این جلسه، این خانه بازی می تواند در رده بندی بالاتری نسبت به سایر رقبا قرار گیرد.

خانه بازی امیرعلی شهرستان دزفول

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن