تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه فضای تفریحی شهرک ساحلی امیردشت

تجهیز پلاژ خصوصی شهرک امیردشت در استان مازندران


روابط عمومی شرکت بازی سازان از تجهیز یک پلاژ خصوصی در استان مازندران خبر داد.علی شیخان کارشناس این پروژه در این باره بیان کرد؛ این مرکز تفریحی در متراژ 400 متر و با منظره ای رو به دریای خزر در شهرک ساحلی امیردشت تجهیز شده و افتتاح آن پیش از نوروز 98 بوده است. شهرک امیردشت یکی از زیباترین و معروف ترین شهرک های استان مازندران است که از امکانات کامل تفریحی و ورزشی از جمله پلاژ خصوصی و راه پارک جنگلی برخوردار است و بسیار مورد توجه افراد مشهور سیاسی، هنری، ورزشی و … قرار دارد.

شهرک امیر دشت در سال ۱۳۵۱ به همت شادروان علی اصغر توکلیان با طراحی زیبا و مدرن در شهر کلارآباد در ۱۷ کیلومتری غرب چالوس و ۳ کیلومتری غرب طرح نمک آبرود در محیطی بسیار زیبا در حاشیه جنگل و سواحل دریای خزر با هوایی مفرح و دلپذیر تاسیس گردید، که پس از گذشت ۴۵ سال از قدمت آن هنوز هم بعنوان زیباترین و پرجاذبه ترین شهرک استان و حتی کشور بشمار می‌آید.

جناب آقای رحمانیان مدیریت این مجموعه نیز از ایده های نوین مهندس نیما سرابی مدیریت فروش شرکت بازی سازان در حوزه تجهیز یک فضای بازی ساحلی استقبال کرده و آینده این مرکز را موفق ترسیم کرد. مهندس نیما سرابی نیز با ارائه مشاوره های لازم در این حوزه، از روند سرعت ارسال محصولات ابراز رضایت کرد.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن