تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی آیلین شهرستان ثلاث باباجانی

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت بازی سازان، بزودی یک خانه بازی در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی به عنوان نخستین خانه بازی این منطقه افتتاح خواهد شد.


روابط عمومی شرکت بازی سازان به نقل از مدیریت فروش این مجموعه، نیما سرابی، از عقد قرارداد برای تجهیز یک فضای 170 متری در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد. این شهرستان در استان کرمانشاه واقع شده و از جنوب با شهرستان های سرپل ذهاب و دالاهو هم مرز است. علاوه بر آن از سمت غرب نیز با مرز کشور عراق ارتباط دارد. سه طایفه مهم باباجانی، ولد بیگی و قبادی از دلایل نام گذاری این شهرستان هستند.

جناب آقای احمدی از موسسین این پروژه، یکی از دلایل مطرح احداث این مرکزبازی را پیشرفت منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی دانست و اضافه کرد که خانه بازی آیلین پس از هفت الی هشت روز کاری افتتاح خواهد شد.

خانه بازی آیلین

همچنین کارشناس و مشاور این خانه بازی، محمد رضا عاشوقی، با توجه به شرایط منطقه، پتانسیل پیشرفت و نیت خیر موسسان خانه بازی آیلین برای موفقیت این مرکز بازی کودکان ابراز امیدواری کرد. عرفان شعبانی دیگر کارشناس این مرکز نیز بر تناسب این دست مراکز با توجه به اقتصاد منطقه تاکید کرد و این مسئله را کلید پیشرفت این پروژه دانست. شایان ذکر است که این خانه بازی برای کودکان سنین 3 الی 13 سال منطقه ثلاث باباجانی احداث خواهد شد تا لبخند شادی بار دیگر بر لبان کودکان این منطقه از کشور عزیزمان بنشیند.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن