مقالات شهربازی

نه شهربازی سرپوشیده برتر دنیا

هفت شهربازی و مرکز تفریحی در دبی که شگفت زده تان می کند!

نه شهربازی سرپوشیده برتر دنیا

در این مقاله قصد داریم تا 9 شهربازی برتر دنیا را معرفی کنیم!

جهت کسب مشاوره در خصوص وسایل شهربازی و راه اندازی آن می توانید با شماره  44288050-021 تماس بگیرید

نه شهربازی سرپوشیده برتر دنیا،اگر در نیمکره شمالی زندگی می کنید، بارها در طول سال پیش می آید که باران و هوای سرد مانع از بیرون رفتن و تفریح شما شود. به طور مشابه، در مناطق بسیار گرم نیز افراد به مناطقی با آب و هوای معتدل نیاز دارند تا در تمام طول سال از انجام فعالیت ها و تفریحات لذت ببرند. به همین دلیل شهربازی های سرپوشیده ی جالب توجهی ساخته شده تا نیاز افراد به تفریح و هیجان را در طول سال پاسخ دهد. برخی از این شهربازی ها سالهاست ساخته شده اند و برخی دیگر تازه ساز هستند، اما تمام آنها برای توسعه و نوآوری بیشتر در حوزه شهربازی های سرپوشیده  طراحی شده اند. بیایید در دنیای تفریح همیشگی در بهترین شهربازی های سرپوشیده جهان قدم برداریم.

نه شهربازی سرپوشیده برتر دنیا:

۱- سرزمین کهکشانی، ادمونتون کانادا :

وقتی سرما و یخبندان تفریح بیرون از خانه را مشکل می کند، لازم است تمام تفریحات در مکانی سرپوشیده گردهم آورده شوند. این دقیقا همان کاری است که در مرکز خرید غرب ادمونتون صورت گرفته و در آن، سرزمین کهکشانی ساعت ها تفریح و سرگرمی را برای جوانان و سالخوردگان فراهم کرده است. سرزمین کهکشانی بزرگترین شهربازی سرپوشیده در جهان است که دارای ۲۷ مجموعه وسایل بازی هیجان انگیز برای تمام سنین است. نکته برجسته بازدید شما از این پارک، خم کننده ذهن ۱۴ طبقه و گلوله فضایی ۳۶ متری است که بلندترین برج سرپوشیده ی ساخته شده است. خانواده ها و بازدیدکنندگان جوانتر قطار سریع السیر سرزمین کهکشانی را دوست خواهند داشت، قطاری مینیاتوری که با آسودگی و به شکل تفریحی در سراسر پارک حرکت می کند.

۲- سنساپولیس، آلمان :

شهربازی سرپوشیده سنساپولیس که در یک فرودگاه قدیمی در منطقه سیندل فینگن واقع شده، مکانی ایده آل برای سرگرمی و تفریح به همراه تمام اعضای خانواده است. این شهربازی تجهیزات گسترده مناسبی (شامل تجهیزاتی برای افرادی با سن کمتر از ۵ سال) برای تمام سنین دارد  و می توانید از میان ۱۶ سرسره چرخشی، گرفتن رشته طناب های بلند یا زیپ لاین پروازی گیج کننده برای افزایش آدرنالین خون خود انتخاب کنید. بازدیدکنندگان کوچکتر عاشق قلعه پریان و کشتی عظیم الجثه چوبی دزدان دریایی خواهند شد و البته همه به پارک آبی آن عشق می ورزند. بزرگسالان و کودکان بزرگتر نیز از نمایش تعاملی مکانی در فضا و مرکز علوم لذت خواهند برد. علاوه بر این، فضایی به سرگرمی و تفریح نوپایان اختصاص داده شده است.

۳- جوی پلیس، توکیو :

شهربازی سرپوشیده جوی پلیس با فهرست بزرگی از ۲۲ جاذبه گسترده شده در سه طبقه برای به هیجان درآوردن تمام سنین طراحی شده است. این جاذبه ها شامل ترن هوایی، رودخانه شبیه سازی شده و تورهای جنگلی و ترکیب جذاب دیگر تجهیزات و نمایش سرگرمی های واکنشی شامل نخستین کنسرت ساحلی هستند. برخی از جاذبه ها تنها در ژاپن عرضه شده اند اما راهنمای چاپ شده آن به زبان انگلیسی در دسترس است.

برای استفاده از تمام این تجهیزات باید به طور جداگانه پول پرداخت کنید و اگر می خواهید شب هنگام یا در ساعات پایانی شب از این تجهیزات استفاده کنید، بهای بلیت ورودی کمتر می شود. علاوه بر این، انواع بلیت های ترکیبی عرضه می شود که هزینه ها را کاهش می دهد و اگر در روز تولدتان به آنجا بروید می توانید به صورت رایگان از تجهیزات استفاده کنید.

۴- دنیای لوته، سئول :

دنیای لوته به طور حتم بزرگترین شهربازی سرپوشیده در آسیاست( و شاید بزرگترین در جهان) که افرادی از تمام گروه های سنی می توانند ساعت ها بدون توجه به شرایط آب و هوایی به تفریح و سرگرمی بپردازند. دنیای لوته دیزنی لند را به آسیا آورده و شامل یک پارک موضوعی است که شما می توانید از بسیاری از ترن های هوایی و دیگر تجهیزات هیجان انگیز و وحشت آور، موزه مردمی خلاقانه، پیست یخ بازی بسیار بزرگ و جزیره جادویی که در فضای بیرونی اطراف دریاچه «سئوک چون هوسو» واقع شده( این قسمت پارک ممکن است تحت تاثیر شرایط آب و هوایی بد قرار گیرد) لذت ببرید. این پارک دارای نمایش های سرگرم کننده و موسیقی های برتر در سالن تئاتر شارلوت، نمایش های لیزری هتل ها، مراکز خرید، رستوران، و حتی چشمه آب معدنی است.

۵- دنیای فراری، ابوظبی :

شهربازی سرپوشیده معروف دنیای فراری که در ابوظبی واقع شده، پربازدیدترین جاذبه امارات متحده عربی برای تمام طرفداران موتورسواری و تمام عاشقان یک شهربازی خارق العاده است. این پارک به طور انحصاری با موضوع فراری است و این امکان را به بازدیدکنندگان می دهد تا در میان گالری خارق العاده فراری که نمایش دهنده مدل های کمیاب آن به شکل متغیر است، قدم بزنند و پس از آن بازدیدکنندگان می توانند با نشستن بر روی یک صندلی، سرعت ۲۴۰ کیلومتر در ساعت را در سریعترین ترن هوایی جهان به نام «فرمولا روزا» یا بلندترین ترن هوایی جهان به نام «ذرات در حال پرواز» تجربه کنند.

البته تجهیزات سواری بسیار زیاد دیگری برای تجربه هیجان کمتر وجود دارد و بازدیدکنندگان کوچکتر می توانند در کارواش خلیل، جونیور جی تی، و جونیور گرند پریکس ساعت ها سرگرم شوند. شما همچنین می توانید هدایایی با موضوع فراری در فروشگاه این شهربازی بیابید.

۶- دنیای ماجراجویی های IMG ، دوبی :

دنیای ماجراجویی های IMG  تمام هیجانات دیزنی لند را به امارات متحده عربی آورده است.


۷- گنبد ماجراجویی، لاس وگاس :

شهربازی سرپوشیده «گنبد ماجراجویی» در هتل «سیرک»، در فضایی بیش از ۵ هکتار انواع بازی ها و تفریحات را عرضه کرده و یکی از معروفترین جاذبه های لاس وگاس برای خانواده هاست. شما در این پارک انتخاب زیادی بین تجهیزات سواری شامل منفجرکننده عمیق، ترن هوایی ال لوکو، ماشین های ضربه ای، کشتی معلق دزدان دریایی، و معکوس کننده وحشتناک دارید. علاوه بر این، انواع تجهیزات آرام تر برای افراد کوچکتر شامل اتوبوس BC، چرخ و فلک سیرکی، جهنده قورباغه ای و مایک معدنچی وجود دارد.

همچنین بازی های لیزری، بازی بیلیارد و نمایش های رایگان دلقک بازی و بسیاری موارد دیگر در این شهربازی به چشم می خورد. اگر می خواهید از برخی تجهیزات این شهربازی به صورت جداگانه و در ازای پرداخت پول استفاده کنید، متوجه خواهید شد که خرید بلیت کلی استفاده از تجهیزات شهربازی برای تمام روز، گزینه بسیار مقرون به صرفه تری است.

۸- دنیای نیکلدان، مینه سوتا : بازی سازان 

دنیای نیکلدان که در مرکز خرید آمریکا در منطقه بلومینگتون مینه سوتا واقع شده، ساعت ها تفریح و سرگرمی در مکان سرپوشیده خارق العاده ای را بدون توجه به شرایط آب و هوایی فراهم می کند. این شهربازی سرپوشیده بزرگ در فضایی بیش از ۷ هکتار و در قلب این مرکز خرید جای گرفته و بازدیدکنندگان آن، بخت ملاقات رو در رو با شخصیت های تلویزیونی مورد علاقه خود( مانند باب اسفنجی، دورا، و لاک پشت های نینجا) را دارند و با ۲۷ وسیله بازی هیجان انگیز می توانند زندگی آنها را تجربه کنند. برخی تجهیزات بازی برجسته شامل آواتار بادسوار، جریان مغزی، و برخوردکننده اتمی جیمی نوترون مختص افراد شجاع  و جسورهستند، در حالیکه خانواده ها به سمت ماشین های دیوانه، بادبان های بزرگ و علف خشک طویله جذب می شوند.

۹- پارتنون در کوه المپ، ویسکانسین :

«پارتنون در کوه المپ»، یک شهربازی سرپوشیده با موضوع یونان در پارک آبی کوه المپ و اقامتگاه این پارک واقع شده است. بازدیدکنندگان پارک آبی سرپوشیده مدوسا، می توانند هنگام شرایط بد آب و هوایی، از سرسره های آبی، بازی بیلیارد و انواع تجهیزات بازی سرپوشیده استفاده کنند. این پارک آبی سرپوشیده دارای سرسره های آبی مختلف، تونل های شناور با موضوع مایان ها، و دو گرداب بزرگ/ وان های داغ است. شهربازی سرپوشیده پارتنون دارای تجهیزات سواری بسیاری است که اغلب برای خانواده هایی با فرزندان کوچکتر طراحی شده است. نوجوانان از بازی بولینگ، مسیر ماجراجویی، بیلیارد و سرگرمی و هیجان بسیار زیاد ترن هوایی مهیج در فضای بیرونی پارک به هنگام شرایط مناسب آب و هوایی لذت خواهند برد.

2 دیدگاه در “نه شهربازی سرپوشیده برتر دنیا

  1. تبسمی گفت:

    گیم های شهربازیتون قیمتشون چقدره؟ توی چه رنج سنیه

    1. LiveCoder گفت:

      با سلام این محصولات در رنج قیمت های متفاوتی عرضه می شود ،برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان وبسایت بازی سازان تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *