اخبار بازی سازان

همه ی ما به جشن تولد بازی سازان دعوتیم!

همه ی ما به جشن تولد بازی سازان دعوتیم!

هرسال هفته اول آبان ماه یادآور روزهای نخستین شروع بازی سازان برای ماست. امسال هم مانند سال های قبل تولد بازی سازان را در کنار یکدیگر با تیمی بزرگتر از سال های گذشته موفقیت هایمان را جشن گرفته ایم. هفتم آبان ماه روزیست که نخستین دفتر فروش شرکت بازی سازان (در مرزداران) کار خود را شروع کرد و پس از موفقیت های متعدد در سالی که گذشت به یک دفتر فروش بزرگتر در جلال آل احمد تهران منتقل شد تا میزبانی بهتر و آبرو مندتری از نگاه شما داشته باشد.

بازی سازان امروز با گروهی متشکل از چندین برند زیر مجموعه در حوزه کسب و کار و کسب و کار کودک شامل بازی سازان، ایدینو، بازیگرد و… توانسته جایگاه خود را در بین هزاران رقیب کوچک و بزرگ ارتقا داده و به یکی از محبوب ترین برند های حوزه تجهیزات مراکز بازی – به گفته کارشناسان این حوزه – تبدیل شده است. ما پوشش تمام نقصان های حوزه کودک را وظیفه خود می دانیم به همین جهت علاوه بر تجهیزات مراکز بازی در حوزه های دیگر نیز ورود کرده و آموزش و اطلاع رسانی را اولین نیاز خانواده ها و مراکز بازی می شناسیم. برند های زیر مجموعه بازی سازان نیز به همین سبب ایجاد شده اند تا نیاز هایی از این دست را پوشش دهند.

به این دلیل به خود می بالیم که توانسته ایم با بهره گیری از نیروی جوان و کارآزموده و مجموعه ای منظم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. هرساله در سالروز تولد بازی سازان با تخفیفات ویژه و معرفی محصولات جدید سعی می کنیم این رضایت را بیش از پیش ادامه داده و اعتماد مصرف کنندگان محترم را جلب نماییم.

همه ی ما به جشن تولد بازی سازان دعوتیم! :شما نیز دعوتید!

بازی سازان شما عزیزان را نیز به جشن تولد خود دعوت کرده است. تخفیفات خاص ویژه موسسین مراکز بازی و مدیران، آموزش پرسنل رایگان به مدت یک ماه، طراحی سه بعدی از فضا، جانمایی محصولات و بسیاری خدمات دیگر به مناسبت تولد بازی سازان برای شما عزیزان تدارک دیده شده است. شما می توانید با تماس با دفتر شرکت از شماره های 44288050-021 و 44444428-021 از شرایط و تخفیفات دیگر بازی سازان نیز مطلع شوید. همچنین کارشناسان ما بصورت 24 ساعته از طریق وبسایت و فضای مجازی بازی سازان پاسخگوی شما خواهند بود. وسایل بازی

جشن تولد شرکت بازی سازان روز شنبه 11 آبان ماه در محل این شرکت برگزار شد و کیکی با نشان بازی سازان به همین مناسبت بریده شد. در این مراسم پرسنل فروش و مشاوران بازی سازان به همراه تیم فناوری اطلاعات شرکت (IT) در کنار مدیران مجموعه به گرامی داشت این روز پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.