02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی بامزی شهرستان فسا

با خانه بازی بامزی به دنیای نوستالژی سفر کنید


 

تابستان امسال خانه بازی بامزی در شهرستان فسا میزبان کودکان استان فارس خواهد بود. این صحبت از زبان مدیریت این خانه بازی جناب آقای منصوری بود. به گفته کارشناسان این پروژه علیرضا سعد زاده و محمد جواد شیخی این مرکز که اوایل تیر ماه بازگشایی می شود در زیر بنای 200 متر مربع خواهد بود. همچنین این مرکز برنامه های ویژه ای را برای تابستان و اوقات فراغت کودکان در نظر گرفته است. در این پروژه مدیریت شرکت بازی سازان و مدیریت فروش این شرکت نیز حضور داشتند و مشاوره هایی را در خصوص توسعه این مرکز ارائه دادند.

فسا (به پارسی میانه: pasā) نام شهر و شهرستانی است در جنوب ایران و شرق استان فارس در ۱۴۵ کیلومتری شرق شیراز واقع در استان فارس است. شهرهای سروستان، داراب، جهرم، استهبان در همسایگی فسا قرار دارند. شهر فسا در هزارکیلومتری جنوب تهران و در ۴۴۵کیلومتری بندرعباس ، یا تنگه‌ی هرمز مدخل خلیج فارس واقع است.

این شهرستان در جاده اصلی شیراز به بندرعباس و شیراز کرمان زاهدان واقع شده‌است. همین اصل سبب شده، از نظر استراتژی جغرافیایی مهم باشد و در راه عبور مسافران قرار گرفته و پررونق می باشد. قدمت این شهرستان به ۷۲۰۰ سال پیش ودست کم به زمان هخامنشیان برمی‌گردد که در آن زمان نام این شهر پسه یا پسا بوده که به فسا تبدیل می‌شود. و در حال حاضر به شهر گندم معروف است.

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
خانه مشاغل کودک
خانه مشاغل کودک | آشنایی با مشخصات و مزایای شهر مشاغل استاندارد
بیشتر بخوانید
صادرات به کشور ارمنستان
صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان
بیشتر بخوانید
پروژه صادرات باکو
صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *