نمونه کارها

پروژه فضای بازی مجتمع تجاری الماس شهر

پروژه فضای بازی مجتمع تجاری الماس شهر

پروژه فضای بازی مجتمع تجاری الماس شهر

مجتمع تجاری و تفریحی الماس شهر در شهرستان عجب شیر از جدیدترین مراکز تجهیز شده توسط تیم بازی سازان است. مرکز بازی این مجتمع با وسعت بالا توانسته محصولات بسیاری از جمله مری گراند، قطار کودک، سافت پلی گراند کودک، استخر شن کشتی، پیست ماشین پایی و بسیاری وسایل بازی کودک دیگر را در خود جای دهد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.

وجود محصولات متنوع باعث شده تا این مرکز بتواند رده های سنی مختلفی را تحت پوشش گرفته و به یک شهربازی خانوادگی تبدیل شود. تجهیز این مرکز از ایده پردازی و طراحی تا اجرا توسط تیم بازی سازان صورت گرفته است. افتتاحیه این مجموعه نیز با هماهنگی بازی سازان، توسط آقای مسعود روشن پژوه از مجریان خوب کودک در مهر ماه 1400 برگزار شد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ محصولات با ما در ارتباط باشید : 09128202329 02144288050

تجهیز شهربازی سرپوشیده این روز ها به دلیل کمبود فضای بازی ایمن و استاندارد به یکی از سرمایه گذاری های پرسود و بی دردسر تبدیل شده است. شهر های سردسیر نیز به دلیل آب و هوایی که دارند در صف اول تاسیس این مراکز تفریحی هستند. در مناطقی که آب و هوای سرد دارند، شهربازی های روباز تنها در فصل های خاصی از سال قابلیت استفاده دارند اما یک شهربازی سرپوشیده می تواند در تمام طول سال خدمت رسانی و درآمد زایی داشته باشد که این مورد سبب می شود تا بازگشت سرمایه بسیار سریعتر اتفاق بیافتد.

در سال های اخیر تجهیز خانه های بازی و شهربازی های سرپوشیده در مجتمع های تجاری با استقبال بالایی روبرو شده است. درآمد زایی مستقل این مراکز بازی از یک سو و افزایش بازدید کلی مجتمع ها به واسطه حضور این مراکز در طبقات فوقانی از سوی دیگر، از عوامل این استقبال بی نظیر هستند.

مجتمع تجاری و تفریحی الماس شهر در شهرستان عجب شیر از توابع استان آذربایجان شرقی، از جدیدترین مراکز تجهیز شده توسط تیم بازی سازان است. مرکز بازی این هایپر کالای 3000 متر مربعی، با وسعتی در حدود 400 متر مربع توانسته محصولات بسیاری از جمله مری گراند، قطار کودک، سافت پلی گراند کودک، استخر شن کشتی، پیست ماشین پایی و بسیاری وسایل بازی کودک دیگر را در خود جای دهد. بطور خلاصه می توان این مجموعه بازی را اشتراکی از خانه بازی و شهربازی دانست تا هم کودکان و هم بزرگسالان بتوانند از بازی در این مرکز لذت ببرند.

وجود وسایل بازی متنوع در شهربازی الماس شهر باعث شده تا این مرکز بتواند رده های سنی مختلفی را تحت پوشش قرار داده و به یک شهربازی خانوادگی تبدیل شود. از این رو شهربازی سرپوشیده الماس شهر یک انتخاب مناسب برای گذراندن اوقات فراغت در روز های سرد زمستان یا روز های گرم تابستان خواهد بود. تجهیز این شهربازی سرپوشیده از ایده پردازی و طراحی تا اجرا توسط تیم بازی سازان صورت گرفته است.

شهر عجب شیر جمعیتی بالغ بر 700 هزار نفر دارد و دارای تابستان هایی معتدل و زمستان هایی سرد می باشد، که این پتانسیل ها، آن را برای سرمایه گذاری بر روی شهربازی های سرپوشیده به یک انتخاب عالی مبدل می کند. گفتنی ست معنای کلمه عجب شیر در زبان مادی کشتزار، سرزمین و بار و محصول است. گمان می رود این شهر به علت داشتن مزارع و باغ های فراوان بدین نام خوانده شده است.

افتتاحیه با شکوه این مجموعه نیز با هماهنگی بازی سازان و با تلاش های مدیریت این مجموعه، توسط آقای مسعود روشن پژوه از مجریان خوب کودک، با حضور جمعی از اهالی شهر عجب شیر در مهر ماه 1400 برگزار شد.

احداث مراکز بازی کودک، علاوه بر افزایش سهمیه فضای بازی کودکان، خصوصا در روز هایی که کمبود مراکزی از این دست بسیار احساس می شود، می تواند یک سرمایه گذاری راهگشا و یک کارآفرینی متفاوت باشد. شما می توانید جهت کسب مشاوره رایگان در خصوص شرایط و نحوه تجهیز شهربازی سرپوشیده و دریافت کاتالوگ محصولات بازی سازان، با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.