مقالات زمین های بازی

زمین های بازی سرپوشیده کودکان و تأثیر آنها بر رشد و نمو

زمین های بازی سرپوشیده کودکان و تأثیر آنها بر رشد و نمو

زمین های بازی سرپوشیده کودکان و تأثیر آنها بر رشد و نمو

تماشای بازی کودکتان در بیرون از خانه در حالیکه در روشنی روز لبخندی بر لب دارید، رویاییست که به واقعیت تبدیل شده است. با این وجود، داستان برای والدین پرمشغله متفاوت است. یافتن زمانی برای گذراندن با فرزندتان می تواند دشوار باشد. درحالیکه شما همه چیز را از امور خانه تا وظایف شغلی با مهارت انجام می دهید، والدین شاغل تنها می توانند فرزندان خود را به مرکز خریدی ببرند که همه چیز در آن یافت می شود از غذا و خواربار تا فعالیت های مربوط به تفریح و سرگرمی.

براساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده آمریکا، کودکان باید روزانه دستکم ۶۰ دقیقه فعالیت فیزیکی داشته باشند. مشغله والدین نباید بهانه ای برای رها کردن کودک باشد زیرا برای این کار چاره ای وجود دارد. یک زمین بازی سرپوشیده جایی است که می توانید فرزندتان را به آنجا ببرید. زمین های بازی سرپوشیده کودکان تنها برای تفریح ساخته نشده اند. این زمین های بازی همچنین برای کمک به رشد چشمگیر کودکتان در جنبه های مختلف رفاه و آسایش کلی موثر هستند.

شکی نیست که فرزند شما هر زمان که در خانه باشد، خسته می شود. این موضوع را انکار نکنید که فرزندتان باید تغییر چشم انداز از زمانی به زمان دیگر را تجربه کند. از آنجا که زمین های بازی سرپوشیده کودکان در فضاهای بسته ساخته شده اند، می توان در هر ساعت روز و در هر شرایط آب و هوایی(البته به استثنای توفان) بدون نگرانی درباره گرمای سوزان یا باران شدید از آنها استفاده کرد. با وجود این شرایط، یک کودک نباید هیچ بهانه ای برای یک ساعت فعالیت فیزیکی داشته باشد. زمین های بازی سرپوشیده کودکان این تضمین را به والدین می دهند که فرزندانشان در محیط ایمن هستند و در عین حال سرگرم شده اند.

براساس نتایج تحقیقات پژوهشگران بنیاد قلب بریتانیا از دانشگاه آکسفورد و دانشگاه لوگبروگ، ورزش و دیگر فعالیت های فیزیکی، تاثیر مثبتی بر مهارت های اجتماعی، خودبینی، اعتماد به نفس، پذیرش شریک زندگی و بخت برقراری رابطه دوستانه با دیگر کودکان دارد.

ویژگی های زمین های بازی سرپوشیده کودکان و تأثیر آنها بر رشد و نمو

چاقی همچنین مشکلی است که زمین های بازی سرپوشیده کودکان می توانند آن را حل کنند. زمین های بازی سرپوشیده می توانند به کودکان چاق کمک کنند تا به وزن طبیعی خود بازگردند و در عین حال می توانند به کودکان امکان دهند با اعضای خانواده خود بازی کرده یا دوستان جدید پیدا کنند.

کودکان در سالهای ابتدایی زندگی خود به انجام فعالیت های خاصی برای رشد جنبه های مختلف خود نیاز دارند. این یک سن بسیار مهم است که در آن، این رشد مستلزم توجه و تلاش است تا کودکان در حال بزرگ شدن، دوران سختی را نداشته باشند. زمین های بازی سرپوشیده کودکان پاسخگوی این مشکل هستند. والدین آن چنان پرمشغله هستند که نمی توانند فرزندان خود را به پارک ببرند و به همین دلیل زمین های بازی سرپوشیده اغلب در مراکز خرید ساخته شده اند.

با این وجود، مراکزی که مایل به ایجاد زمین های بازی سرپوشیده هستند، باید یک تولید کننده انحصاری زمین های بازی سرپوشیده کودکان پیدا کنند که بتواند زمین بازی آنها را همزمان به صورت ایمن و سرگرم کننده ارتقا داده و باعث شادی و خوشحالی کودکان شده و به والدین در مراقبت از فرزندانشان کمک کنند.

شرکت بازی سازان مجموعه های بازی در ابعاد و امکانات مختلف برای کودکان ارائه می دهد که به آنها پلی گراند می گویند و تا ساعت ها کودکان را به خود مشغول می سازد. امن بوده و نیاز به مربی ندارد. شرکت بازی سازان با داشتن بیش از پنجاه مدل پلی گراند با طرح های آماده و همچنین مشاوره جهت طراحی بر حسب فضای شما، آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

 

2 دیدگاه در “زمین های بازی سرپوشیده کودکان و تأثیر آنها بر رشد و نمو

  1. tupak گفت:

    مقالات جالب تری بزارید! مثل معرفی مراکز بازی

    1. mtavakolianr گفت:

      نظر شما به مدیریت ارجاع داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.